Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję niestandardowego hackowania
może jakiś 1 sprawi, że obiekt object.ddp hack jest tym, co chcę w nim.       Hak ścienny 1 strzał zabić ze wszystkim bezklejowe pociski również mogę zostać trafiony przez cokolwiek, a nie umrzeć   jeśli mógłbyś to dla mnie zrobić, będę bardzo szczęśliwy: bigsmile:
Reply
Wall Hack - Już zrobione. Wejdź na stronę http://www.SupremeHacks.tk oraz w sekcji hacki. Cyberpunksowe hacki ścienne. 1 strzał Zabij wszystko - wszystko oprócz budynków. Unlimited Ammo - Tak można zrobić. Tryb Boga - niemożliwe jak dotąd. Jeśli nadal chcesz, mogę zrobić resztę.
Reply
chcę je wszystkie w 1 można zrobić w sposób obiektowy
Reply
Zacytować: Originally Posted by beetle chcę je wszystkie w 1 można zrobić w sposób obiektowy NIE, hackowanie ściany w zmodyfikowanym pliku w3f mapy, a ammo + 1shot kila znajduje się w pliku objecs.ddb, nie można go przenieść do pliku 1 obiektów
Reply
Jak myślisz, co to jest? Hacks-R-Us? Nie robimy oszustów, używajmy tego, co jest wydawane. Jestem zaskoczony, że ktoś nawet zaoferował ...
Reply
co to jest hack ścienny ???
Reply
Lol przejdź do sekcji hacków na stronie http://www.Supremehacks.tk Wallhack to wiele różnych rzeczy 1. Może strzelać rzucanymi ścianami 2. Czy chodzić rzucił ściany 3. Widzi rzucane ściany 4. wszystkie powyższe w 1 pakiecie. Obecna poprawka na ścianę zwolniona dla renegata to numer 1 + 3. Zajrzyj do sekcji hacków opublikowanego linku. Jest dostępny do pobrania
Reply
jeszcze jeden z tych ludzi, którzy żądają hacków
Reply
Zastanawiałem się nad nowym hackem ... prosto, ale zarazem śmiertelnie ... dla oszustów, którzy nie chcą zostać złapani, ale nadal używają hacków .. bez ingerencji w grę lub C4, lub unikania SS ... coś, co TYLKO ma 1 strzał zabójstwa i nic więcej .. bez nieskończonej liczby pocisków, lub insta kill everygun ... lub piltols, które leczą / zabijają etc ... coś do grania w grę jak normalny ass possbile .. ale także być w stanie zabić 8 czołgów płomieni bez podejrzeń ... Podobnie jak przy użyciu 1 broni, która zabija wszystko, dając tylko 40-50 pkt. (Jak większość włamań), wiem o uszkodzeniach z kliknięcia prawym przyciskiem myszy. ALE nie można powiększyć, co bardzo mocno wpływa na snajperów ... i nie można używać z pistoletem ... ponieważ test pistoletowy jest bardzo komiczny .... IE: cyberpunck, modyfikator obrażeń osobistych. TYLKO C4 SLOT z pistoletem laserowym, który ma insta kill ... ale wszystko inne jest regularne .. dla snajperów itp. Nie ma snajpera pocisku snajperskiego typu FR. ale 1 pocisk ... jak powinien ...
Reply
Kody są w pełni stroną kliencką, inne nie widzą, że na przykład strzelasz 10 kul więcej za jednym kliknięciem myszki, jeśli ta opcja jest włączona po stronie klienta.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)