Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak todo Anti-Auto Kicking z pseudonimem Exploit (100% pracy)
Sup ludzie i ostatecznie dowiedziałem się, jak to działa teraz ... już napisałem moją teorię, a teraz mam zamiar powiedzieć, jak faktycznie wykonać to !! Właśnie wymyśliłem, kiedy wróciłem do domu ze skoolu.   Moja teoria: http://www.unknowncheats.com/forum/s...16&postcount=8   dzieje się to losowo automatycznie alot do mnie! Najpierw ... wcale nie, ale teraz coraz częściej dzieje się to w serwerach sum, prawdopodobnie dlatego, że ich Regulator Serwera znajduje twój prawdziwy nick WOL i kopie go ... ale to, co regulatorzy serwerów nie wiedzą, to to, że nie będziesz kopnąć, jeśli wykopią twoją prawdziwą nazwę WOL ... TYLKO UZYSKAJ WIĘCEJ KORZYSTANIA!   K wykonaj to:   1. Wykonaj pseudonim Exploit i wykonaj sztuczkę bez imienia, która jest dostępna na stronie Porady na temat TURCS. 2. Dołącz do serwera, który chcesz oszukiwać, i poproś znajomego o wykorzystanie tego pseudonimu i weź nazwę Moderatora tego serwera, do którego chcesz dołączyć, aby mógł kopać (polecenie:! Kick) swoim nickem WOL. 3. To właśnie teraz widzisz, że to naprawdę działa! Szalenie jest pytać swojego przyjaciela za każdym razem, chyba że chcesz oszukiwać przez pół godziny lub godzinę na jednym serwerze, ale u mnie to po prostu dzieje się losowo.
Reply
będę musiał spróbować tego ze mną i moim bratem, za kilka minut, jeśli to działa naprawdę, dostajesz dużo lub rep ...
Reply
dziękuję ^ ^ to naprawdę działa; P nie sprzedaje bzdur ... znalazłem teorię, a teraz dałem napiwek jak ją wypróbować.
Reply
bardzo ładne ..... ale jeden problem jedyni ludzie, którzy teraz i którzy grają w renguard .... nie zamierzają oszukiwać ani pomagać = (
Reply
dobrze to robi i nie działa ... mam mojego brata robiącego to ... ale to trochę działa ... to jest po prostu dużo hastle ... lol, i tak masz ur rep ...
Reply
To działa i jest to tylko przykład pokazujący ludziom, że naprawdę działa poprzez przyjmowanie nazw modów. Jeśli tylko oszukujesz z tymi samymi pseudonimami przez cały czas, to po prostu losowo dzieje się przez większość czasu ...
Reply
Myślę, że moderatorzy zaczynają rozumieć, że lepiej, jeśli cię nie kopią. W porządku. Jestem pewien, że wracam co 5 minut.
Reply
to dlatego dostaję m8, aby pomóc ci ... w moim przypadku mój brat ...
Reply
omg .... próbowałem go raz za razem..przypadek na nick nie działa dla mnie robię wszystko to samo w wideo ... czy Xeonteam ... ale po wpisie zaawansowanej gry prosi o zalogowanie się na moje prawdziwe konto .... (to nie jest pokazane w filmie)
Reply
lol d00d omgzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Chciałbym to włożyć ... To się dzieje tylko w grze !!! Włożyłem na d00d lol Auto Login, dlaczego nie pojawił się ... nie widziałem w wideo, że kiedy byłem na Advanced Game Listing pokazał mój prawdziwy nick WOL w pseudonimie:? to się dzieje tylko w Game ass
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)