Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLOCKADE 3D Hack
Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1366 x 768.     Cecha: Automatyczne włączanie Wallhacka Automatyczne włączanie ESP Aimbot (lewy klawisz Shift) (czerwona kropka to miejsce, w którym celbota się zablokuje)     Ściągnij     Znane błędy :: Jeśli rzucony zostanie dowolny granat dymny, hack wykryje go jako odtwarzacza i wygeneruje na nim ESP     Instrukcja: 1. Otwórz grę. 2. Ręcznie wprowadź .DLL (Nie używaj Automatycznego Wstrzykiwania. Przejdź do Kroku 1, jeśli używasz Automatycznego Wstrzykiwania) 3. Poczekaj co najmniej 5 sekund 4. Dołącz do rundy 5. Ciesz się hackem
Reply
tbh myślę, że to jest na blok tak podobny ui
Reply
czy to działa również w przypadku bloków? Czy to działa tylko dla BLOCKADE?
Reply
Zacytować: Napisał lukcolp19 czy to działa również w przypadku bloków? Czy to działa tylko dla BLOCKADE? nie, to zupełnie inna gra BLOCKADE 3D został wydany 5 listopada 2014 https://store.steampowered.com/app/302830/BLOCKADE_3D/ podczas gdy BLOCKPOST jest wydany 4 października 2018 https://store.steampowered.com/app/706990/BLOCKPOST/
Reply
Dzięki za udostępnienie! Plik zatwierdzony SHA256: 8DAE0B944E3BE89636C1FA638CBA6694A40BC50D552E5127DC81F30A59B0D412 - blockade_ [unknowncheats.me] _. Dll Zainteresowany analizowaniem plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
zarówno Minecraft do mnie: P
Reply
Nie działa dobrze dla mnie.
Reply
Utwórz hack dla blockpost
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie xowox Nie działa dobrze dla mnie. więc działa, ale nie jest w porządku? to jest mój pierwszy raz, gdy używam wzorca skanowania vtable hook idk, jeśli mój wzór jest poprawny
Reply
Luna Checker V2.bat ------------------------------------ Zainicjuj ładowanie .... Ładowanie Luna Cheat Checker .... Dołączanie do procesu ... Sprawdź, czy wykryto ... Uruchamianie czeków .... Wykończeniowy... Sprzątanie... Zapisywanie danych wyjściowych ... Wyświetlanie danych wyjściowych ... Wszystkie funkcje Cheat działają i są niewykryte. ------------------------------------ Mam na myśli to, że podoba ci się ta gra, ale gra jest po prostu dziwna. Aimbot też jest trochę dziwny. Może spróbuj zrobić menu jak w swoim Creative Cheacie? Przesunięcie gospodarstwa BC jest nieco głupie, a gdy inny wróg przejedzie nad innym, przełącza się na drugiego wroga. Może kod źródłowy?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)