Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheHunter Wall HackV2
Potrzebujesz tego, zanim będziesz mógł użyć tego hacka. Redystrybucja Visual C ++ dla Visual Studio 2015     Ściągnij   ------------------------ Naciśnij Wstaw, aby otworzyć Menu. Następnie naciśnij klawisz escape na klawiaturze, aby można było kliknąć przyciski.     ------------------------     NIE WYKRYTY   Ale używaj na własne ryzyko.     ------------------------   funkcje   ------------------------   Kobiety są zielone. Mężczyźni są Orange   Mule Deer Female - Male Bażant - mężczyzna Mallard Female - Male Feral Hog Female - Male Moose Female - Male White Tail Deer Female - Male Coyote Female - Male Ełk Kobieta - mężczyzna Roe Female - Male     ------------------------ Testy   ------------------------   Testowany na Windows 8.1 64bit   ------------------------   Użyj tego wtryskiwacza   Extreme Injector v3.3   ------------------------     Wirusowe skanowanie   ------------------------   Jotti   VirusTotal   ----------------------- Dzięki   @ masterlooser18 - Pomoc w wierzchołkach d1g1talS1R - Menu     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 757 x 450.
Reply
Yay, kolejne wydanie. Wygląda dobrze!
Reply
wygląda słodko świetne wydanie PS: jeśli chcesz dać komuś kredyt, możesz to zrobić, robiąc coś takiego Kredyty: @ masterlooser18 @ Zer0sec niż osoba otrzyma powiadomienie o wspominaniu o nim offtopic: mój + rep wzmocnił ur repa z 27 na 105 xD, fking za obezwładniony;
Reply
Haha OK dzięki i lol no zanim admin dał mi -100, ponieważ niektóre skid powiedział, że mój hack był wirusem, więc obv Broniłem siebie i administracja uważała, że to dobry pomysł, aby wziąć sikanie i dać mi złego przedstawiciela za dosłownie nic, więc zrezygnowałem z UC przez kilka miesięcy przestań pisać.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zer0sec Haha OK dzięki i lol no zanim admin dał mi -100, ponieważ niektóre skid powiedział, że mój hack był wirusem, więc obv Broniłem siebie i administracja uważała, że to dobry pomysł, aby wziąć sikanie i dać mi złego przedstawiciela za dosłownie nic, więc zrezygnowałem z UC przez kilka miesięcy przestań pisać. Myślę, że powinieneś naprawdę nauczyć się czytać. nie dostajesz -rep, ponieważ jakiś inny copypaster nazywa twój makaron wirusem.
Reply
O Boże, wrócił znowu xD
Reply
Witaj z powrotem frajerze. Niezłe wydanie.
Reply
Cześć, mam problem, gdy wstrzykuję to mi mówi: System.Exceptions: Zastosowana metoda wtrysku powróciła do wartości NULL (Injection Failed) Ale próbuję każdej metody nikt nie jest workink, ktoś ma rozwiązanie? Dzięki za wkład!
Reply
cześć Mam taki sam pb, "Zastosowana metoda wtrysku powróciła do wartości NULL (Injection Failed)" Nie wiem, co robić, żadnych sugestii W7 64b Tx dobrze, używaj tylko redystrybuowalnego x86 i 64b Visual C ++
Reply
zmusiłem go do wstrzyknięcia i dostałem menu, żeby wymyślić. Hit esc i nie mogę kliknąć hack. Wystarczy kliknąć przez okno za nim.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)