Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Próbuję wymyślić ......
Oraz operacje K.O.S   zaczyna się denerwować, ponieważ nie mogę uzyskać menu, które można wyświetlić bez względu na to, co robię .. Tryed D3D8 And D3D9 (just becuase)   Wstrzyknęło to prawo, ponieważ moje wykonanie powłoki i skrzynki komunikacyjne działają, ale wciąż nic     Czy ktoś był w stanie wstrzyknąć KOS (sting.exe)
Reply
Zacytować: Originally Posted by PR0C3SS-1337 Oraz operacje K.O.S zaczyna się denerwować, ponieważ nie mogę uzyskać menu, które można wyświetlić bez względu na to, co robię .. Tryed D3D8 And D3D9 (just becuase) Wstrzyknęło to prawo, ponieważ moje wykonanie powłoki i skrzynki komunikacyjne działają, ale wciąż nic Zastanawiałem się nad tymi pomysłami? Pytanie jest bezużyteczne bez źródła.
Reply
Jest pytanie, co może nie być, aby sprawdzić kodowanie kodowania jest w porządku Chcę wiedzieć, czy ktoś jest w stanie wstrzyknąć do KOS naprawdę, czy sprawdzić, czy to odkryli ...
Reply
jeśli kodowanie było w porządku, nie byłoby problemu
Reply
tak, s0beit już zrobił pełnowymiarowy hack
Reply
Cholerny.... @Elcipse dobrze mam na myśli "to jest w porządku" wszystko jest w porządku z tego, co widzę ..... To jest mój pierwszy raz z tą grą lol tak yeah>. <" Edycja - problem został rozwiązany teraz, aby utworzyć: P Zamknij ten temat
Reply
Zacytować: Originally Posted by PR0C3SS-1337 Cholerny.... @Elcipse dobrze mam na myśli "to jest w porządku" wszystko jest w porządku z tego, co widzę ..... To jest mój pierwszy raz z tą grą lol tak yeah>. <" Edycja - problem został rozwiązany teraz, aby utworzyć: P Zamknij ten temat równie dobrze możesz podzielić się tym, czym jest problem, czyli całą kwestią forum, podzielić się ...
Reply
Po to są fora! Więc jeśli ktoś ma ten sam problem, może odnieść się do twojego rozwiązania. (refujący marynarz)
Reply
Chciałbym, ale osoba, która mi pomogła, nie pozwoli mi wydać kodu>.> Im sorry chłopaki ....
Reply
Zacytować: Originally Posted by PR0C3SS-1337 Chciałbym, ale osoba, która mi pomogła, nie pozwoli mi wydać kodu>.> Im sorry chłopaki .... Nie trzeba publikować całego kodu, tylko jakie było rozwiązanie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)