Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zabicie własnego zespołu
Witajcie, chłopaki, mam naprawdę borda w grze renegata, więc zaczynam hackować ... i teraz znowu jest fajnie .. piss off ppl off ect. ect. ale widziałem tego faceta używającego hacka i nie wiem co to było, ale był w stanie zabić swój własny zespół, gdy zabójstwo zespołu było wyłączone i zastanawiałem się, czy ktoś nowy, gdzie mógłbym go zdobyć / zrobić lub ktoś mógłby zrobić to dla mnie .. umm thx, jeśli możesz i jeśli istnieje link do pobrania, możesz to opublikować   dzięki
Reply
Czy to nie jest po stronie serwera? Jeśli tak, to może to zrobić tylko administrator ... ale, znowu, nie jestem świetny ze sceną Renegade
Reply
jestem prawie pewien, że to nie robił tego administrator
Reply
Istnieje wiele błędów, które mogą zabić własną drużynę. Strzelaj z czołgu i faceta i wyskocz naprawdę szybko.
Reply
OK, mam tylko jedno pytanie, a potem ... jeśli można zhackować coś takiego jak hak radarowy ... czy jest możliwe zrobienie czegoś, co może spowodować, że zabicie zespołu będzie dla ciebie?
Reply
Jest hack, który jest zdecydowanie prywatny. Ale możesz nacisnąć przycisk i wpisać imię, a nazwisko osoby, którą wpisałeś, będzie martwe, bez względu na zespół.
Reply
ok .. thx mimo to
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez zero_tolerance Jest hack, który jest na pewno prywatny. Ale możesz nacisnąć przycisk i wpisać imię, a nazwisko osoby, którą wpisałeś, będzie martwe, bez względu na zespół. ciekawy... o0
Reply
mhh tak .. powinno być możliwe z tego, co wiem o skryptach (i tak) rzeczy renegata. hack, który można włączać i wyłączać w grze poprzez "podpięcie" odpowiednich funkcji, powinno być możliwe ... nawet z możliwością wyboru ilości obrażeń lub cokolwiek innego ... Jaka szkoda, że prawie nie mam czasu 0x90
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez 0x90 mhh tak .. powinno być możliwe z tego, co wiem o skryptach (i tak) rzeczy renegata. hack, który można włączać i wyłączać w grze poprzez "podpięcie" odpowiednich funkcji, powinno być możliwe ... nawet z możliwością wyboru ilości obrażeń lub cokolwiek innego ... Jaka szkoda, że prawie nie mam czasu 0x90 więc ... czy jest to jakiś skrypt c ++ lub vb, którego można użyć do "podpięcia" renegata, aby zabić własną drużynę lub wroga?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)