Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edytuj hackowanie .dll i spraw, by był znowu niewykryty?
Cześć, Zmienię .dll hack i sprawię, że znowu będzie niewykryty Czy to jest posible i czego 4 program to potrzebuję 4   thnx sharkyboy
Reply
Nie sądzę, że "edycja" pliku sprawi, że hack znów będzie niewykryty. Musisz zmienić hak. (Hook: "miejsce", w którym DLL zmienia "rysunek"). Dodanie / zmiana pliku nie działa.
Reply
cholera ok thnx
Reply
gdzie mogę znaleźć haki lub czy muszę je wykonać samodzielnie?
Reply
z którym programem możesz edytować .dlls (tak, ja spróbuję edytować helios-radar) .. a co ty wiesz? - Po prostu mogę zrobić "C"
Reply
lmao -> nie można edytować .DLL Pliki .DLL są skompilowane .. nie widzisz źródła całego hacka w .DLL PS: musisz utworzyć własny hak, jeśli chcesz, aby był 2 niewykryty.
Reply
Dobrze umieścić Jokera, z powrotem w dniu, w którym można edytować dll, aby zmienić jego odcisk palca, to byłoby to niewykryte .. Teraz PB przeszedł już odciski palców, a teraz szuka haka .. Jeśli chcesz stworzyć niezauważone oszustwo, będziesz musiał nauczyć się zaczepiania ..
Reply
sry 4 oftopic: nazwa użytkownika plz aranżuje mi miejsce w eViL i naprawdę to lubię info bez doświadczenia w kodowaniu .. moim pseudonimem jest forum EvilSmurf @ xc .. ontopic: tak z AIW, ale to jest przeszłość, cholernie .. to było naprawdę fajnie po prostu zrobić włamanie bez wykrycia, aby dodać 1kB do niego
Reply
Możesz umieścić swoją aplikację na @ http://www.extremecheatz.com/xc/index.php? Nie jestem już członkiem od czasu niedawnego upadku XC .. Jeśli nie, po prostu zacznij ponownie, aż do tego czasu
Reply
lol widziałem to: Zacytować: Chciałbym też ponownie dołączyć do eViL Old 03-06-2005, 08:07 AM # 1 = -UserName- = [eViL.UserName] = -UserName- = jest Offline: Data dołączenia: Wrz 2004 Lokalizacja: Texas USA Posty: 174 = -UserName- = jest na drodze wyróżnionej Wyślij wiadomość przez Yahoo to = -UserName- = Domyślnie chciałbym również ponownie dołączyć do eViL Chciałbym też ponownie dołączyć do eViL Powiedziałeś, że jesteś członkiem klanu eViL, więc, lol, jeśli nie, to sry, żeby przeszkadzać
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)