Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
duplikować broń
Cześć chłopaki   Mój znajomy zna sposób na duplikowanie jakiejkolwiek broni, odrzuca je, a następnie podnosi je ponownie, a potem po pewnych rzeczach pojawia się nagle 4 rpk lub 203's On nie chce mi powiedzieć ... więc lubię wiedzieć, czy ktoś tutaj wie, jak zrobić tę sztuczkę   Btw .. widziałem to na własne oczy robiąc to, więc to nie jest fałszywe czy coś
Reply
Wy chłopaki oszukujcie ... nie wykorzystujcie błędów
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez domi Cześć chłopaki Mój znajomy zna sposób na duplikowanie jakiejkolwiek broni, odrzuca je, a następnie podnosi je ponownie, a potem po pewnych rzeczach pojawia się nagle 4 rpk lub 203's On nie chce mi powiedzieć ... więc lubię wiedzieć, czy ktoś tutaj wie, jak zrobić tę sztuczkę Btw .. widziałem to na własne oczy robiąc to, więc to nie jest fałszywe czy coś Wysłane przez Badtoy na forach evilhack Zacytować: {Key} = dropweapon | Swaphands. naciśnij klawisz 2, a następnie bind -Wąż
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowany przez Snake Wysłane przez Badtoy na forach evilhack -Wąż spróbuj drugi klucz ????
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez liquid55 spróbuj drugi klucz ???? klawisz "2". oznacza przejście na granat odłamkowy poprzez naciśnięcie 2
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowany przez Snake klawisz "2". oznacza przejście na granat odłamkowy poprzez naciśnięcie 2 k thnx man to zadziała z każdą bronią
Reply
nie rozumiem wyjaśnić to krok po kroku lol choć jest to tylko 1 krok i nie rozumiem. o Spooky beat Unknownhacker i Badtoy z kijem do walki z lol.
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Hotshot_210 nie rozumiem wyjaśnić to krok po kroku lol choć jest to tylko 1 krok i nie rozumiem. o Spooky beat Unknownhacker i Badtoy z kijem do walki z lol. Ok, jest wersja krok po kroku Krok 1) W katalogu zainstalowanej armii amerykańskiej (defualt c: \ Program Files \ America's Army \ System) otwórz user.ini Krok 2) W user.ini przewiń w dół i wybierz klucz, który chcesz powiązać, na przykład użyję klucza "F7", znajdź "F7 =" w user.ini i zmień linię na "F7 = dropweapon | Swaphands ". Następnie zapisz zmodyfikowane user.ini Krok 3) Uruchom AA i dołącz do gry. W grze naciśnij "2", aby przejść do fragmentu, a następnie naciśnij klawisz, który ustawiłeś powyżej, dla mojego przykładu, naciśnij F7. Krok 4) Po prostu to zrobiłeś! -Wąż
Reply
wspaniały człowiek thx
Reply
lol właśnie zrobiłem to dało mojej drużynie 4 piły lol
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)