Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd mam wiedzieć, czy jestem zbanowany?
Skąd wiesz, jeśli twój zbanowany przez pb? Łączę się i zaraz po pojawieniu się ekranu wyboru zespołu pojawia się ładowanie mapy. Mam jedną i zagrałem, ale nie mogę wrócić do tego serwera. Moje konto na stronie jest w porządku, cały mój honor wciąż tam jest? wszelka pomoc byłaby doceniona.
Reply
Oznacza to, że twój guid został zbanowany ... no, najprawdopodobniej.
Reply
Przejdź do "utrzymywania konta" na stronie AA. Spróbuj zmienić swój adres e-mail lub hasło lub nazwę. Następnie na górze wszystkich twoich statystyk pojawi się komunikat zaznaczony na czerwono, który stwierdza: "Twoje konto zostało zbanowane. Jeśli czujesz, że jesteś zbanowany przez pomyłkę, skontaktuj się z obsługą amerykańskiej armii". czy coś takiego. Jeśli nie dostaniesz tej wiadomości, nie zostaniesz zbanowany. Jednak gdy pojawi się komunikat "Ładowanie", gdy spróbujesz dołączyć do serwera i przeniesie cię do Menu głównego, masz błędne hasło na swoim koncie, zostałeś wyrzucony z serwera przez administratora, Otrzymałem 2 min. ban od pb, lub mój ulubiony zakaz GUID, co oznacza, że możesz ponownie zainstalować grę i sprawdzić, czy twoje konto będzie działać, a jeśli nie, to nie możesz go odzyskać. BTW: Jeśli jesteś zbanowany, nie wysyłaj e-maili do AA, ponieważ mają zapisy o tym, na co cię zbanowano, a jeśli włamałeś się, możesz zabronić Ci IP. Jeśli zapoznasz się z "Warunkami użytkowania" dla PB i AA, możesz otrzymać jeszcze więcej, na przykład gdy twój dostawca Internetu zostanie zbanowany lub grzywna. Nie przeczytałem wszystkich "Warunków użytkowania", więc nie wiem, ale najprawdopodobniej w każdym przypadku byłby to zakaz IP.
Reply
otwórz plik armyops.log i naciśnij crl + f, a następnie wyszukaj KICK NOTIFICATION Dowiesz się tam.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)