Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100 000 w MPG Gaming Aow Beta
Nie mogłem w to uwierzyć, dostałem 100 000, ale mogłem pójść wyżej, aż w końcu ktoś przyniósł mod i kopnął mnie na bankiecie z chwilą, gdy po ekranie wszyscy zostawili 5-10 w severdzie od kiedy przyszedłem lol Nigdy nie użyłem rgh tylko object.dbb.
Reply
Robiłem ostatnio coś podobnego niektóre serwery sprawiają, że kamery agn są niezwyciężone, więc kiedy strzelasz do nich z zabójcą blamo, dostajesz mnóstwo punktów
Reply
Nigdy nie wiedziałem o tym, ale niszcząc szczególnie vechiles daje ci mnóstwo punktów. Będę o tym pamiętać następnym razem, kiedy hakujesz.
Reply
Wy tak to cholernie oczywiste, że oszukujesz, zdajesz sobie sprawę, że większość tych serwerów dzieli bazę danych bankierów, a wkrótce zostaniesz zbanowany na każdym serwerze, głównie dlatego, że jesteś ignorantem.
Reply
Wow jakbym się ciebie bał bo już odzyskałem wszystkie moje serwery dzięki za bycie palantem i marnowanie mojego czasu
Reply
po prostu zmień ur ip i użyj innych nazw ppls, jeśli zostaniesz zbanowany (moje rozwiązanie)
Reply
Lol znam tę metodę, ale muszę ponownie zainstalować mój renegat, ponieważ zmieniacz szeregowy zawsze daje mi błąd, nie znaleziono klucza woldata i zawsze zamykam wszystkie aplikacje zanim to zrobię.
Reply
możesz po prostu edytować klucz seryjny w rejestrze (HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Westwood \ Renegade) w ten sposób nie musisz przeinstalowywać za każdym razem, gdy chcesz to zmienić Wydaje się, że Renegade Doesent ma jakąkolwiek walidację, możesz go po prostu utworzyć i użyć, jeśli zostaniesz zbanowany seryjnie Zrobiony seryjny przyzwyczajenie do XWIS choć btw.
Reply
Aww ty biedne rzeczy: P Btw zmieniając twoje IP nie bardzo pomaga, kiedy masz "praktyczne" mody, które czuwają nad takimi fr00bs jak: O Aha, i to ja byłem bodboy ... Ciągle robiłem to wielokrotnie dla zabawy, jeśli dobrze pamiętasz>
Reply
To deska hakerska po prostu odejść, jeśli będziesz zachowywać się w ten sposób i nie obchodzi mnie, że uniknęłam wszystkich zakazów.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)