Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmieniacz nazw kostek szturmowych C #
Cześć, próbuję zrobić zmieniarkę nazw dla kostki napaści ale wciąż dostaję błąd podczas próby uruchomienia tego. Próbowałem robić badania na temat tego problemu, ale niestety nie mogłem znaleźć niczego związanego z tym. Mój kod:     Kod:      private void changebutton_Click (obiekt nadawca, EventArgs e) {int LocalPlayer = vam. ReadInt32 ((IntPtr) PlayerBase); playernamechosen = nametext. Tekst; int NameChangeLocal = LocalPlayer + Playername; playernameconvert = Konwertuj. ToInt32 (playernamechosen); vam. WriteInt32 ((IntPtr) Playername, playernameconvert); }     Kod:            public static int Playername = 0x225; string playernamechosen; int playernameconvert;   Co próbuję tutaj zrobić to (robiąc to w WF), kiedy użytkownik wpisze nazwę w polu tekstowym (nametext), a następnie naciśnie przycisk "zmień", maszyna powinna przekonwertować tekst na int32, a następnie zamienić go na nazwa użytkownika wybierana. Zawsze nie mam pojęcia, co robię źle tutaj
Reply
Nie znam gówna na temat C # i zewnętrznych w ogóle, ale złe / brakujące przesunięcia, albo nie powiedziałeś, co się dzieje, gdy próbujesz pisać.
Reply
Zasadniczo, kiedy piszę wybraną nazwę w polu tekstowym i naciśnij przycisk "zmień", pokazuje błąd mówiąc "System.FormatException: wprowadzania znaków z nieprawidłowym formacie"
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)