Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylko pomysł
od czasu prac radarowych myślałem, że może przyjazny zespół ognia i zmiany będzie działał również? ... tylko myśl, jeśli to nie działa dun flame me .. próbowałem, ale wyszło z 200 adres na końcu ... też szalone: P
Reply
To naprawdę brzmi jak nie tak źle z pomysłem źle, ale nie sądzę, że będzie istniała możliwość, że możesz zmienić drużyny, ale źle próbujesz -renE
Reply
już wypróbowałem przyjazny pomysł na ogień .. spowodowało to albo awarię reszty, albo nic w ogóle ... może zrobiłem coś złego, ale nie krępuj się spróbować
Reply
Naprawdę wątpię, że to zadziała. To jest to, co myślę. Nie jest możliwe, aby ludzie wiedzieli, czy masz hak radarowy (o ile wiem), ponieważ nie robi żadnych ogłoszeń na serwerze. Jeśli zmienisz drużyny, serwer automatycznie powie: Gracz zmienił drużyny. Będzie to wyglądało dość dziwnie, gdyby tylko jeden facet mógł to zrobić i nikt inny nie mógłby tego zrobić. Zmiana drużyn może być dokonana tylko przez gospodarza, ponieważ jest bardzo głęboko po stronie serwera, serwer odrzuci go, dlatego renegacja ulegnie awarii. Co do przyjaznego ognia, to prawdopodobnie się nie stanie, ponieważ przyjazny ogień wpływa na RZECZYWISTĄ rozgrywkę, a to jest po stronie serwera. Radar nie wpływa na samą grę, tylko na ciebie, dlatego właśnie działa.
Reply
Uznałem, że chociaż bardzo chciałbym zobaczyć wygląd modów, gdy mówi się, że XXXXX zmienił zespoły. lol nadal będę z tego wyginął Poszukaj, choć wydaje się to interesujące i na pewno możesz z tym zrobić więcej rzeczy -renE
Reply
Próbowałem, znalazłem wartości i odkryłem, że są chronione. Jedyną rzeczą, którą wyciągnąłem przez hakowanie pamięci, było to, że mogłem chodzić, gdy jesteś na ekranie PT. Tak więc, podczas gdy na ekranie PT, możesz chodzić, ale całkiem bezużyteczne, ponieważ nie możesz zobaczyć, gdzie idziesz. Przetestowałem najbardziej logiczne rzeczy, takie jak próba poruszenia podczas rozgrywki i takie tam, więc większość sugerowanych tutaj pomysłów prawdopodobnie już wypróbowałam.
Reply
okie dokie plz zamknij wątek
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)