Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer oszustwa
Hej, widzę tylko jeden serwer oszukujących na Renegade ... Nikt jednak w nim nie uczestniczy. Dlaczego ludzie nie przyłączają się i nie oszukują zabawy? Łączę się z tym czasem, ale nikt nigdy nie przychodzi ... Więc proszę, poproszę cię o dołączenie, jeśli kiedykolwiek chcesz się oszukiwać. Nazwa serwera to Ltmastrb8 i nazywa się "" "hax" "". Postaram się tam być, kiedy tylko mogę ... I jeśli kiedykolwiek będziesz gospodarzem serwera oszukującego lub czymś, co po prostu będzie mi odpowiadać na renegacie ... nazwa to r3dt4rget
Reply
Lol, głównie dlatego, że większość hakerów odczuwa potrzebę posiadania władzy (lub zdobywania władzy) poprzez cięcie n00b i dlatego w większości gier, jak na przykład AA, jest tak wiele osób, które używają hacków, ale udają, że są legalne i będą nawet głosuj hakera z serwera. Zgaduję, że motywy są tutaj takie same i dlatego większość hakerów przyłączy się do serwera prawnego ren.
Reply
Właściwie to tylko legalne serwery, ponieważ ppl może sprawdzać, kto gra na serwerach, więc moja okładka byłaby zniszczona (tak, wiem, że mogę użyć innego nicku, ale nie mam ochoty na zmianę) i nigdy nie głosuję na innych oszustów z gier; Jestem lojalny wobec społeczności oszustów, więc pozwolę im się dobrze bawić, jeśli posuną się za daleko, najprawdopodobniej zostaną wyrzuceni z gry, więc nie widzę potrzeby oddawania głosu.
Reply
dobrze, idę sprawdzić to dobrze wiem ... czy ten serwer jest 24/7 online? whooo ... poczekaj chwilę. WHO hostowało ten serwer, ponieważ mogło być hostowane przez renguardn00bs w celu zebrania naszych nicków i adresów IP zachowaj ostrożność
Reply
nie ma znaczenia, po prostu użyj tego programu, który mam do maskowania twojego IP i nie jego hostowanego przez dziwaka rengarda ... jego przez cały czas będę tam ..
Reply
Nie wiem, co powiedzieć, ale jeśli dostaniesz jakieś dziwactwo, kopiujące każdego, żeby dostać się na listę z zakazem, to jesteś pieprzona, więc musiałbym grać ostrożnie. Zrobię pewne śledztwo w tej sprawie, jeśli znajdę coś, co dam wam znać.
Reply
utrzymywanie serwera 24/7 byłoby trochę ekstremalne tylko po to, by zebrać kilka możliwych oszustów ...
Reply
To może anty cheat ... mogę kupić komputer za 30 dolarów w mojej szkole i uruchomić serwer w tym ... łatwy dla mnie. Ale nie znam tego dla shure ...
Reply
Wow, chciałbym móc kupić komputer, który jest wystarczająco mocny, aby uruchomić 30-serwerowy serwer za £ 30
Reply
Zacytować: Originally Posted by WetDownThere Wow, chciałbym móc kupić komputer, który jest wystarczająco mocny, aby uruchomić 30-serwerowy serwer za £ 30 to moja szkoła, studiując ICT na najwyższym poziomie .... sprzedają potężne szt. za niską cenę. ale to nie jest komputer ... ale potężne połączenie, którego potrzebujesz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)