Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBH1097 Pytania techniczne i komentarze
Zamieszczałem również na MPC. Mam nadzieję, że to w porządku     Pomyślałem, że zacznę to, abyśmy mogli mieć jeden wątek na pytania i komentarze (z wyjątkiem Gonzo, on wie, jak bardzo doceniamy wszystkie jego wysiłki)   Oto moja historia z hakiem:   Instalacja - super łatwa Zobacz przechwytywanie pakietów w OSD (Cool) Użyty Omnihack (Deeply Zakop) zagrał 6-7 rund bez problemów!   Otrzymałem jedno kopnięcie przed tym plikiem D3d8 i grałem prosto do niedawna.   Pracował świetnie ... nie kopnij .... Wygraj 2000pro ... Omnihack.   Bądźmy na bieżąco   Żyjcie świetnie!
Reply
To jest dobry pomysł. Uwaga do dodania: Aby zmienić fałszywy identyfikator, po prostu usuń sekcję [FakeID] z pliku pbhack.in. Zostanie wygenerowany automatycznie wtedy. Jest to ważne, jeśli kopiujesz pbhack do różnych komputerów. Pozdrowienia, Gonzo
Reply
przepraszam, ale co to jest skanowanie md5?
Reply
Zacytować: Originally Posted by aaosinket przepraszam, ale co to jest md5 scannin anyways? Uważam, że jest to skan, aby znaleźć błędy w pliku agp.u. Innymi słowy jest to skan dla menedżera aao. Popraw mnie, jeśli się mylę.
Reply
KICK NOTIFICATION: został wyrzucony z nieokreślonego powodu: ZABRONIONEŚ PRZEZ PUNKBUSTERA (NA 2 MINUTY) ... UTRATA PAKIETÓW KLUCZOWYCH Log: PunkBuster Client: Usuwanie "" (2 minuty) Utrata pakietów kluczy
Reply
ok, nie dziwię się przede wszystkim fajny hack to uwielbiam, ale właśnie zostałem kopnięty przez 2 min, kiedy korzystam z menedżera aao. Powiedział, że zgubiły pakiety, więc mnie kopnęło. czy to ze skanowania md5?
Reply
mój przyjaciel ma to samo ...... nie ma możliwości, żeby już można było wykryć powrót. powiedział, że działa dobrze, dopóki runda nie zostanie wznowiona, a następnie kopnął go w prawo, kiedy to się stało
Reply
tak samo tutaj nie zostałem kopnięty, dopóki runda nie została wznowiona
Reply
Zostałem wyrzucony z powodu braku możliwości aktualizacji plików lub soemthign liek, które wypuścili 1098 ScriptLog: HC :: TM () KICK POWIADOMIENIE: zostałem wyrzucony z nieokreślonego powodu: ZABRONIONEŚ PRZEZ PUNKBUSTERA (przez 2 MINUTY) ... CZAS WYBIERAJĄC AKTUALIZACJĘ PB KLIENTA Log: PunkBuster Client: Usuwanie "-me" (2 minuty) Time Out próbuje zaktualizować klienta PB
Reply
Ręcznie zaktualizowałem swoje pliki PB i spróbowałem ponownie, ale coś jeszcze się pogorszyło ... ScriptLog: HC :: TM () KICK POWIADOMIENIE: ***** został wyrzucony z nieokreślonego powodu: STAŁEŚ TERMINOWANE BANOWANE Z TEJ SERWERY GAME VIA PUNKBUSTER ... GLOBALNY PUNKBUSTER GUID BAN CBFFC8EF
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)