Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje CrimeCraft do debugowania
Szukasz trochę informacji o tej grze od każdego, kto już to zrobił.   Jestem pewien, że niektórzy ludzie już pracowali nad niektórymi rzeczami w tej grze i przestawili się do tej pory lub nadal grali.   Po prostu szukam tu trochę informacji na temat rozpoczęcia pracy i ewentualnie publicznego hackowania, aby wypróbować go przed rozdaniem.   Czy ktoś wie, czy jest na UE3 lub na jakim silniku jest?   Czy istnieje sposób, aby CheatEngine mógł z nim pracować? Próbowałem użyć CE, aby rozpocząć od prostego hackowania metek, aby sprawdzić, czy nie miałem żadnego interesu w próbie zrobienia z niego hackowania, ale CE mówi "No Readable memory found", gdy próbuję skanować.   Czy są jakieś publiczne informacje o grze, takie jak SDK lub niektóre struktury umieszczone w dowolnym miejscu. Wyszukiwanie w CrimeCraft lub GangWars nie przyniosło żadnych rezultatów.   Również jakiego Anti-Cheat używa? Nie wydaje mi się, aby zauważyłem jakikolwiek zwykły AC związany z tym, taki jak PB lub Gameguard lub X-Trap.   dzięki za wszelkie informacje, które każdy może mi dać.
Reply
Zacytować: Originally Posted by alien56 Szukasz trochę informacji o tej grze od każdego, kto już to zrobił. Jestem pewien, że niektórzy ludzie już pracowali nad niektórymi rzeczami w tej grze i przestawiali ją lub nadal grają. Pod koniec XXI wieku świat popadł w masową depresję ekonomiczną. W tym odważnym, nowym świecie, w którym pieniądze oznaczają wszystko, a moralność jest na sprzedaż najwyższemu oferentowi, bogactwo i władza naturalnie zbierają się w rękach nielicznych. To opowieść o ulicach w dzielnicy Dystrykt 187: Sin. pamiętaj, aby zagrać w tę grę po jej wydaniu. Ogólnie rzecz biorąc, dla graczy MMO, którzy szukają trudnych doświadczeń PVP lub fanów strzelanek internetowych szukających czegoś głębszego niż powtarzające się mecze, CrimeCrime dostarcza mnóstwo rozgrywki w niespotykanym, porywającym pakiecie strzelanki akcji.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)