Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hackowanie D3D
Cześć,   Szukałem na tej stronie przez jakiś czas, ale nie rozumiem. Próbuję zrobić hack D3D dla WarRock, ale naprawdę nie wiem od czego zacząć.   Jakieś sugestie?   Greetz, Mnie
Reply
Po przeczytaniu niektórych z tutoriali D3D znajdujących się na tej stronie, a także wydaniach kodu źródłowego, na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Jednak, nie przejmuj się szukaniem odpowiedzi na kopie i wklejanie, sugeruję, abyś najpierw podjął dobrą książkę, zanim przejdziesz dalej. Wiele informacji można również znaleźć po prostu wyszukując google, ale nie znajdziesz go, wyszukując "niewykryty war rock haxxx'ss !!" W linku poniżej znajdziesz wiele informacji, ale jak powiedziałem, polecam dostać dobrą książkę przed kontynuowaniem, zawsze dobre miejsce do rozpoczęcia. http://www.unknowncheats.com/forum/f...play.php?f=250
Reply
Ok, cóż, czy możesz powiedzieć, że nie mogę skompilować D3D Starterkit (http://www.unknowncheats.me/forum/sh...ad.php?t=38124). Pojawia się następujący komunikat o błędzie: 1> [pomiń]: błąd krytyczny C1083: Nie można otworzyć pliku include: "windows.h": Brak takiego pliku lub katalogu
Reply
Musisz pobrać Windows SDK i połączyć nagłówki i biblioteki kompilatora z nagłówkami i bibliotekami SDK.
Reply
Oczywiście, już to zrobiłem! Jesteś pewien, że to jest problem? Korzystam z VSC ++ Express Edition, czy SDK jest dostępny dla Express Edition?
Reply
musisz je uwzględnić -.-
Reply
Nie mogę pobrać rzeczy, ponieważ mam piracką kopię XP, czy są jakieś alternatywne linki do SDK?
Reply
wtf, dlaczego piratujesz swój friggin 'OS? Pirackie gry są wystarczająco złe.
Reply
testowałem D3D_Starterkit_v3 [1] .0b wszystkie grzywny właśnie wtedy, gdy opiniję grę Warrock, którą otrzymałem (Could not Inject dll), pomoc w rozwiązaniu tego problemu
Reply
Nie osiągniesz daleko bez nauki podstaw języka C ++. Jeśli cokolwiek, to powinno być twoim celem zanim spróbujesz zrobić coś z D3D.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)