Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patch Core 2.2
Wiem, że to absolutnie nic wspólnego z oszustami, ale myślę, że warto o tym wspomnieć. To jest Patch Patch w wersji 2.2 z BlackHand Studios stworzony przez Jonathana Wilsona.     Kliknij tutaj, aby uzyskać link   Żeby zainstalować -Pobierz plik -Extract scripts.dll i bhs.dll (to są tylko dwa pliki, których potrzebujesz) - Otwórz swój katalog renegatów Domyślny katalog to C: \ westood \ renegade -Rename Scripts.dll do Scripts2.dll (Nie wydaje mi się, że już potrzebujesz tego pliku, ale dobrze jest mieć kopię zapasową lub oryginalny plik) - Umieść dwa pliki, które wypakowałeś, w Katalog renegatów   Działa to dla wszystkich, niezależnie od tego, czy posiadasz CP 1.9, CP 2.1, a nawet tych, którzy nigdy nie wprowadzili poprawki Core. Po odtworzeniu co najmniej jednego pliku, plik commands.txt w katalogu Renegade zostanie zaktualizowany, aby zawierał nowe polecenia do pracy dla tej aktualizacji CP.
Reply
W rzeczywistości nie ma to nic wspólnego z oszustwami, dzięki czemu myślę, że chcesz po prostu wyższego licznika postów (nawet jeśli nie, to sprowadza się do tego). Przestań robić zapowiedzi anty-cheat, zacznij ogłaszać pęknięcia k?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)