Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chams sprawiają, że wszystko staje się niewidoczne.
Co mam zrobić źle, chciałem, aby moje pistolety były niewidoczne, ale są, ale wszystko jest niewidoczne:       Kod:   if (Broń) {m_pD3Ddev -> SetTexture (5, NULL); m_pD3Ddev -> SetRenderState (D3DRS_ZENABLE, D3DZB_FALSE); m_pD3Ddev -> DrawIndexedPrimitive (Type, BaseVertexIndex, MinVertexIndex, uiNumVerts, startIndex, uiPrimCount); m_pD3Ddev -> SetRenderState (D3DRS_ZENABLE, D3DZB_FALSE); }   Zrobiłem "jeśli (Broń)" Dlaczego wszystko jest niewidoczne ?:
Reply
Musisz ustawić swój krok. Kod: if (WeaponHack == 1 && WeaponStride) {m_pD3Ddev -> SetTexture (5, NULL); m_pD3Ddev -> SetRenderState (D3DRS_ZENABLE, D3DZB_FALSE); m_pD3Ddev -> DrawIndexedPrimitive (Type, BaseVertexIndex, MinVertexIndex, NumVertices, startIndex, primCount); m_pD3Ddev -> SetRenderState (D3DRS_ZENABLE, D3DZB_FALSE); m_pD3Ddev -> SetTexture (5, NULL);}
Reply
iam noob, ale zapomniałeś ustawić teksturę? Kod: if (weapons) {pDevice -> SetTexture (0, D3DDraw. texRed); pDevice -> SetRenderState (D3DRS_ZENABLE, false); oDrawIndexedPrimitive (pDevice, PrimType, BaseVertexIndex, MinVertexIndex, NumVertices, startIndex, primCount); pDevice -> SetRenderState (D3DRS_ZENABLE, true); pDevice -> SetTexture (0, D3DDraw. texYellow); }
Reply
Chcę, aby tylko moja broń była niewidoczna, aby nie pokolorować jej.
Reply
może broń ma również inne rzeczy? może to być również, że ustawiłeś to dwukrotnie (nawet nie blisko użyteczne) m_pD3Ddev-> SetRenderState (D3DRS_ZENABLE, D3DZB_FALSE);
Reply
Nie jestem pewien, co oznacza "broń", ale jest to bardziej prawdopodobne, że problemy z nią związane. Upewnij się, że używasz poprawnych kroków
Reply
To jest broń: Kod: #define BAR (uiNumVerts == 337 && uiPrimCount == 470) || (uiNumVerts == 536 && uiPrimCount == 574) #define thompson (uiNumVerts == 219 && uiPrimCount == 172) || (uiNumVerts == 280 && uiPrimCount == 376) btw. jeśli mam na sobie Thompsona lub BAR-a, dostaję to, ale jeśli mam pistolet (nieokreśloną broń), wszystko znowu jest normalne.
Reply
ok, więc twoje kroki wyglądają dobrze ... Spróbuj tego - Kod: if (Weapons) {m_pD3Ddev -> SetRenderState (D3DRS_ZENABLE, false); m_pD3Ddev -> DrawIndexedPrimitive (Type, BaseVertexIndex, MinVertexIndex, uiNumVerts, startIndex, uiPrimCount); m_pD3Ddev -> SetRenderState (D3DRS_ZENABLE, true); m_pD3Ddev -> SetTexture (5, NULL); }
Reply
Spróbuj tego: Kod: if (Weapons) {return D3D_OK; }
Reply
ah learn_more Miałem bart mózgowy i zapomniałem o tym s / c .. = D
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)