Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój pierwszy hack - Spróbuj przynajmniej
Ten hack robi dużo gówna. nieskończona amunicja, szykanowanie, łatwy dostęp do ukrywania się. lewe kliknięcie to normalne kliknięcie prawym przyciskiem myszy to snajper. to samo z Techy / Hottie. pistolety do naprawy są bardziej wydajne.ramjet strzela lila szybciej. SHOTGUN JEST TOSTNIE świetny. jego lufa ma dławik i strzela 12 bb zamiast 8 i idzie naprawdę daleko. i wiele więcej, dowiesz się dla siebie.     najlepsze z tego wszystkiego, co ciężko złapać na tym hackerze. niezbyt oczywiste.   Ciesz się moim pierwszym hackerem. myślę, że nazwę to "c0ldhack"
Reply
Brzmi całkiem nieźle, spróbuję: wielki uśmiech:
Reply
muszę to zatwierdzić: - |
Reply
Brzmi dobrze. i bardzo dobrze dla twojego pierwszego. Wyruszam z obiektów hacki, są one łatwo widoczne, lub łatwo dostaniesz uwagę.
Reply
Do czego się wtedy przełączasz.
Reply
Żałuję, że nie było pliku lub programu, który ominąłby renguarda, ale jest trudny, ponieważ wiesz jak pisać
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie ☼WIND DEMON Żałuję, że nie było pliku lub programu, który ominąłby renguarda, ale jest trudny, ponieważ wiesz jak pisać uh, "ale jest to trudne, odkąd wiesz, jak 2 scrpt". wtf to znaczy o_0
Reply
whoops popełniłem błąd w pisaniu, nie widziałem, że o_0 znaczyłem "ale jest to trudne, ponieważ nie wiesz jak pisać"
Reply
to zostanie zatwierdzone dzisiaj w ciągu kilku godzin, więc po prostu czekaj, chcę to wypróbować, sprawdź czy to wszystko, co mówisz lol
Reply
kto zatwierdza pliki i dlaczego muszą one zostać zatwierdzone
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)