Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hackowanie rekordu
To było, kiedy grałem renegata patrzeć na obraz mój wynik lol !!!! ich było więcej ludzi, ale wszyscy pozostali, nigdy nie zostali zbanowani aż do ostatnich 6 minut. Powiedz mi, co myślisz, że to był mój niestandardowy włamywacz na serwerze snajperskim. Jeśli nie widzisz tego 31 675. Przypuszczam, że to Ki. Ponad 200 zabójstw LOL! Zastawił ich wszystkich
Reply
lol ładny, i tak nie lubię tego modu shaitan jaki jest dokładnie ten "niestandardowy hack", o którym mówisz?
Reply
Westwood map hack ściany, aimbot, szybki ogień na karabinach snajperskich, 1 hit natychmiastowego zabicia i strzelają 10 pocisków na raz dla karabinu snajperskiego i zwiększa się zasięg, a także szybkostrzelność szybka. Hak budowlany ściany. 1 hit natychmiastowego zabicia z pistoletem. Zwiększony zasięg zwiększona celność zwiększona dokładność. Byłbym lepszy, gdybym przyszedł od początku serwera i nie został zbanowany, ale to był cholernie dobry wynik
Reply
brzmi nieźle Zakład mógłbym zrobić lepiej dzięki rgh i własnemu własnemu obiektowi tho: P
Reply
Właśnie wypróbowałem mój hack, więc to był tylko test, który mógł zrobić lepszy object.dbb, ale nie miałem wystarczająco dużo czasu, zanim osiągnąłem wyższą wartość: angel2: JEŚLI Miałem RGH, mogłem zastawić serwer, że jest niezgodny z moim działaniem system. Otrzymałem 50 000 przedtem, ale było to, kiedy użyłem RGH i zrobiłem zastrzyk .dbb. Może źle się z tobą pogra.
Reply
lol może
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)