Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Zacytować:         Originally Posted by Spooky     jesteś pewien, że numer seryjny procesora jest wyłączony w BIOSie?         Czy ta opcja jest już dostępna? Wydaje mi się, że unikalne identyfikatory procesorów zostały porzucone dawno temu, oprócz informacji o modelu, modelu i szybkości, oczywiście.
Reply
Mam wrażenie, że jest to prosta naprawa i upłynie bardzo niewiele czasu, zanim go dostrzeżemy ... Czy ktoś inny czuje to samo?
Reply
Zacytować: Originally Posted by 1DISTURBED Mam wrażenie, że jest to prosta naprawa i upłynie bardzo niewiele czasu, zanim go dostrzeżemy ... Czy ktoś inny czuje to samo? Nie
Reply
Może być tutaj na lewym polu, ale co, jeśli oni po prostu używają wszystkich tych metod? Po prostu nie wszyscy na wszystkich.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie unoneemus Może być tutaj na lewym polu, ale co, jeśli oni po prostu używają wszystkich tych metod? Po prostu nie wszyscy na wszystkich. Najprawdopodobniej jest to dokładnie na cel.
Reply
Przepraszamy za przywrócenie starego wątku, ale myślę, że to może być potrzebne jeszcze raz. Możliwe przyklejone.
Reply
Tauryna, jestem HW zbanowana. I z tego, co czytam dużo, widzę, że dysk twardy nie jest problemem, inne części są wyłączone. Na przykład MAC wciąż mówisz. Czy możesz mi powiedzieć, jakie kroki muszę podjąć, aby usunąć mój zakaz HW (wiem, że dla wszystkich jest inaczej, ale mam laptopa, który nigdy nie zmodyfikowałem jego sprzętu). Dziękuję Ci
Reply
miło znaleźć patrick, id podać u rep, ale system rep jest zepsuty myślę: S ale anywho miło znaleźć pat, i jestem zadowolony, aby zobaczyć, że ur un hw zakazane
Reply
dobry telefon im na pewno pomoże więcej niż kilka osób w powrocie do gry dzięki za post
Reply
Czy zmiana adresu MAC jest konieczna, aby zastąpić blokadę sprzętową? A co z kartą NIC?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)