Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kod usuwania czarnego zakresu D3D
Witam, przede wszystkim spóźnione szczęśliwe Święta dla was wszystkich.   Potrzebuję pomocy w znalezieniu kodu do usunięcia czarnego pierścienia w zakresie aka Usuwanie czarnego zakresu.   Użyłem już funkcji wyszukiwania, ale mogłem znaleźć tylko kod usuwania OpenGL i tylko niektóre kody D3D Chams.   Czy mogę użyć przezroczystego kodu koloru? A jeśli tak, jaki to by był kod?   Ten kod byłby w DrawIndexedPrimitve:       Kod:   if (m_Stride == XX && NumVertices == YY && primCount == ZZ) {// Kod do usuwania czarnych części zakresu}   Doceniam każdą pomoc, ponieważ jestem nowy w D3D.
Reply
if (m_Stride == XX && NumVertices == YY && primCount == ZZ) { return 0; } to myślę ... Dla BF2 mam to: Zacytować: if (pCVar-> Settings.bNoScope) // NO-SCOPE { if (m_Stride == 24 && primCount> NumVertices) return 0; }
Reply
możesz również zwrócić D3D_OK, oboje robią to samo
Reply
Wartości zależą od gry. Po prostu rejestrujesz wartości, a kiedy identyfikujesz nakładkę zasięgu, zwracaj D3D_OK zamiast wywoływać prawdziwą funkcję DIP. O ile D3D_OK ma wartość 0, dobrą praktyką programistyczną jest stosowanie zdefiniowanych stałych. Są one dostępne, aby pomóc aplikacjom przenośnym w różnych wersjach SDK. Prawdopodobnie nie zmienią tej wartości, ale właśnie dlatego są tam, nie wspominając już o tym, że twój kod źródłowy jest bardziej czytelny.
Reply
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Tak, już zarejestrowałem wszystkie pozycje Strides, Numverts i Primcount dla nakładki zakresu, ale nie wiedziałem, który kod D3D powinienem użyć, ponieważ Wallhack lub kod Cham nie pasowały do tego celu. Użyłem tego XX, YY i ZZ jako symboli wieloznacznych. Chciałem tylko powiedzieć zwrot D3D_OK; metoda działała świetnie. I miłe wyjaśnienie zoomgod: bigsmile:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)