Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seminarium
Pytanie: Czy ktoś może zrobić samouczek, jak zmodyfikować mapę, jak wyłączanie rzeczy i rzeczy.
Reply
hmm, tutorial eh ... kiedy mówisz mod, masz na myśli modyfikację 3d lub ustawienia gry, takie jak wysokość i obrażenia pistoletu, lub obiekty terminalu gracza ...
Reply
To, co mam na myśli, to jak ...... Jak mogę zmodyfikować mapę tak, jak tego chcę ....... jak wkładać rzeczy, które chcę i wyjąć rzeczy, których nie chcę.
Reply
Zacytować: Originally Posted by ?????????? To, co mam na myśli, to jak ...... Jak mogę zmodyfikować mapę tak, jak tego chcę ....... jak wkładać rzeczy, które chcę i wyjąć rzeczy, których nie chcę. w ogóle nie jest możliwe! Seversided może .....
Reply
więc wat jeśli po stronie serwera, chcę to w ten sposób, myślę, że byłoby fajnie tworzyć własne super mapy lub * edytować * je. W ogóle nie rozumiem gmax, więc i ja edytuję mapy usen czynszów. choć nie jestem pewien, jak je wykorzystać, lol: P
Reply
to byłoby fajne, gdy je tworzysz, proszę tutaj, jeśli to działa
Reply
Zgadzam się, myślę, że to jeden, ale próbowałem, oto jest um sry jeśli nie przesyła, z jakiegoś powodu mam problemy z przesyłaniem rzeczy chory spróbuj później może to zadziała, ale jego callesd renhelp, na narzędzia renedit, Myślę, że dostałem go od http://www.cnc-source.com
Reply
oooh renhelp, czyli olbrzymi 20mb, plik pomocy ... prawda? Kiedyś to miałem, uwierz mi, to jest naprawdę pomocne ...
Reply
RenHelp * Witryna * Nie mówią mi zbyt wiele o tym, jak stworzyć własny Mod. Ohh, a co z plikami Pkg, nie możesz ich użyć do tworzenia Modów? A może nie możesz użyć plików pkg do robienia oszustów?
Reply
Cóż, najlepiej wypróbować go sam, korzystając z pliku pomocy, ponieważ dobrze się nauczyłem z doświadczeniem (sp?), Którego uczysz się o wiele więcej, gdy robisz to samemu. Jeśli potrzebujesz samouczka, po prostu wyszukaj google (to działa)> "łuk"
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)