Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowy exploit?
Cześć chłopaki,   dziś grałem na 2on2 na mout mc kenna!   opfor rzucił nades i nigdy nie słyszałem * pling * kiedy zaczęli gotować te !!   ktoś tutaj w społeczności wie, jak tego uniknąć * pling * dźwięk po kliknięciu prawym przyciskiem myszy, aby ugotować granat?     plz pomoc   Gr33tZ HollowFighta
Reply
AAOM .. myślę, że to CleintSide ... ale nie jestem pewien może być również wykonane przez Bot lub Bajtowanie
Reply
Zacytować: Napisał HollowFighta Cześć chłopaki, dziś grałem na 2on2 na mout mc kenna! opfor rzucił nades i nigdy nie słyszałem * pling * kiedy zaczęli gotować te !! ktoś tutaj w społeczności wie, jak tego uniknąć * pling * dźwięk po kliknięciu prawym przyciskiem myszy, aby ugotować granat? Całkowicie strona klienta z tego co wiem. Mimo to zwiększ głośność dźwięku, następnym razem użyj słuchawek j / k
Reply
Znam ten exploit, który pozwala mieć w pełni automatyczny M-203. z około 300 rms amunicji. Najpierw strzelasz nade. Następnie naciskasz przycisk, aby powrócić do trybu pistoletu. Następnie uderz jeszcze raz. Kontynuuj robienie tego jednocześnie naciskając klawisz przeładowania. Zatrzymaj się po kilku minutach, a następnie ponownie wyślij Nade Launchera. Powinieneś mieć wiele nadów i nie musisz przeładowywać między strzałami. Ciężko to jednak zrobić.
Reply
Mówił o ręcznym granacie, a nie o 203, a teraz niestety każdy, kto nie wiedział, jak to zrobić, teraz
Reply
Mogą to zrobić programy. Ale są wykrywane na serwerach pb: S
Reply
Courrent Combo z 255 nade Auto 203: postrzelony nade, naciśnij "suppor" jak 10 razy po tym (w trybie m16) naciśnij fixjam + wsparcie więc zdobądź -1 203 nade, przeładuj 2 razy i chodźmy! około nade, może ktoś mi powie, jak zrobić SPAWN NADE? Próbowałem dużo, ale bez żadnych efektów, czy możesz opublikować zrzut ekranu na temat momentu, kiedy to zrobisz? plz plz Widzę, jak człowiek zabija całą drużynę bez celu, zrobię to! Pomóż mi!
Reply
Zacytować: Originally Posted by $ old! Â,¬R Courrent Combo z 255 nade Auto 203: postrzelony nade, naciśnij "suppor" jak 10 razy po tym (w trybie m16) naciśnij fixjam + wsparcie więc zdobądź -1 203 nade, przeładuj 2 razy i chodźmy! około nade, może ktoś mi powie, jak zrobić SPAWN NADE? Próbowałem dużo, ale bez żadnych efektów, czy możesz opublikować zrzut ekranu na temat momentu, kiedy to zrobisz? plz plz Widzę, jak człowiek zabija całą drużynę bez celu, zrobię to! Pomóż mi! łatwo. przejdź do obszaru odrodzenia wroga. zaczekaj na rundę. gdy runda się kończy i tuż przed powrotem ekranu (naciśnij escape, jeśli menu wyników jest w górze) naciśnij 2 i ugotuj nade
Reply
czy mógłbyś dokładniej wyjaśnić? Próbowałem tego i to nie działa, jak w pełni zautomatyzować m203, dzięki
Reply
w każdym razie tak to robię hack darmo 1. Hit h 2. ogień 3. Hit h 4. powiększ 5. uderz h 6. hit h 7. powiększ 8. fixjam 9. przeładuj 10. ogień 11. przeładuj 12. Masz teraz 255 203's, kliknij prawym przyciskiem myszy i możesz wystrzelić 30 ze zwykłej prędkości m16
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)