Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z łatą AA
Czy ktoś ma ten problem?   Błąd poprawki:   Nie znaleziono starego pliku. Znaleziono jednak plik o tej samej nazwie. Nie wykonano aktualizacji, ponieważ zawartość pliku nie jest zgodna.     Nie mogę zainstalować łatki !!
Reply
Po przeczytaniu tego, jeśli zepsujesz swoje pliki w folderze "system", nie możesz zainstalować poprawki. Spróbuj uruchomić czystsze i sprawdź później, czy łatka chce teraz zainstalować. Raz zepsułem moje User.ini. Kiedy pojawił się patch, nie mogłem go zainstalować. Ale zapisałem domyślne ustawienia z User.ini, więc mój User.ini znów był normalny. Potem mógłbym zainstalować łatkę ponownie :-) Więc spróbuj: 1) Uruchom urządzenie czyszczące 2) (jeśli masz domyślne ustawienia User.ini) Zdobądź plik user.ini lub spudłuj z innymi plikami systemowymi w Amerykańskiej Armii, aby przywrócić normalne działanie. Pozdrowienia, Jefsieb
Reply
spróbuj umieścić łatkę w głównym folderze AA D: / Americasarmy .. pracował dla mnie ...
Reply
nie powinni w ogóle używać łatek, ssą. Robię świeżą instalację za każdym razem, gdy pojawi się nowe wydanie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)