Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to możliwe??
Ok myślałem, że jeśli grasz i punkbitch skanuje twoje pliki z grą AA na twoim komputerze, to możesz zbudować program, który skanuje przychodzące skany, które spowodują, że twój hax wyłączy i / lub nawet zmieni nazwę pliku do czasu skanowania przystanki? Lub jeszcze lepiej przekierować tam skanuje zbyt duplikaty plików, które nie były hax, więc pokazują się w czystości? Jak często skanuje PB w jednej 7 rundzie? Czy ktoś wie?   dzięki za twoje wejście   południowy zachód
Reply
Cóż, PB wykrywa większość hakerów D3d, widząc podstawowy hak na DirectCreate i wykrywając skanowanie, byłby łatwy, ale całkowicie usunąłby hak, podczas gdy jego skanowanie spowodowałoby awarię gry, ponieważ gra używa Directcreate, a ty prawdopodobnie by to wyłączyć. Przekierowujesz skany do różnych plików, a może przekierowujesz skany do innej części pamięci? PB prawdopodobnie skanuje kilka razy przy starcie gry, kilka razy przy wejściu na serwer, prawdopodobnie inaczej.
Reply
Zgadzam się, ten program nie jest potrzebny. Ponownie, zamiast skupiać się na tym, jak zatrzymać bieżące skanowanie, spróbuj pomóc wymyślić nowy hak.
Reply
Yah ... to naprawdę nierealne .... Chodzi mi o to, dlaczego nie po prostu wymyślić nowy sposób na niewidoczny sposób?
Reply
Słyszę ... Po prostu nie wiedziałem, czy to może być łatwiejsze. anywayz ... dziękuję za wejście południowy zachód
Reply
Nienawidzę dźwięków jak noob, ale jak wygląda haczyk? Czy to linie liczb w kodzie? Czy jest to zestaw liter itp. -Mech- P.S. Właśnie próbowałem zrobić jeden z tych wykrytych hacków przy użyciu źródeł bc 23a. Daję główną zasługę osobom, które w rzeczywistości mogą dokonać niewykrytego włamania. Te rzeczy są dla mnie bardzo mylące.
Reply
gdy nie jest tak dobrze w kodowaniu, ale źle próbuję wyjaśnić, hak to sposób, w jaki biblioteka DLL dołącza do pliku, ponieważ gdy hack uruchamia się, aao aao myśli, że jest to rodzaj pliku gry i uruchamia go z aao, conajmniej tak daleko, jak rozumiem
Reply
przykręć wszystkie swoje pomysły ... dlaczego nie znaleźć sposobu, by uczynić PB bezużytecznym? Prawdopodobnie odrzucisz na to mniej czasu niż dokonanie niewykrywalnego haka całkowicie przerobionego dla AA, a zyskasz o wiele więcej zysków. używaj swoich umysłów, ludzi! lol.
Reply
Nie wydaje mi się to tak proste, jak tylko uczynienie go bezużytecznym. Jeśli jesteś na serwerze pb i twój komputer nie wysyła pakietów, które jest włączone itp. To cię upuści.
Reply
Co powiesz na ograniczenie niektórych funkcji PB z pamięci? Powinien spróbować, uzyskasz dobre wyniki
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)