Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmodyfikuj obiekt
nie dostałem drugiego forum więc: jak używać narzędzia renegade do modowania i otwierania i zapisywania obiektu.ddb, plz powiedz mi na każdym kroku
Reply
Dlaczego nawet po 2 ostrzeżeniach o spamie nadal nie możesz znaleźć funkcji wyszukiwania na tym forum? http://www.unknowncheats.com/forum/s...97&postcount=4
Reply
On tylko próbuje trochę pomóc>. <
Reply
Porada dla pojedynku, przeczytaj zasady dobrze i dobrze, a potem dowiedz się, jak działa funkcja wyszukiwania. Możesz również spróbować google lub samodzielnie.
Reply
Jeśli musisz zapytać o te informacje, nie przejmuj się próbami oszukiwania ... To nawet nie będzie warte twojego czasu ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by evanscnce Jeśli musisz zapytać o te informacje, nie przejmuj się próbami oszukiwania ... To nawet nie będzie warte twojego czasu ... to niezbyt zachęcające ... jednak, jak wszyscy inni mówili ... to jest bezsensowna nić. Jeśli spojrzysz na stikies, zobaczysz wątek z samouczkami. Spójrz.
Reply
Dzięki bogu XeonTeam, teraz mogę umrzeć wiedząc, że n00bs nie zabije nas wszystkich ...
Reply
Lol, yah mogą być noobs, ale z tak łatwym sposobem znalezienia czegokolwiek na tej stronie nie powinno być problemu ze znalezieniem tego, czego potrzebujesz. Zwłaszcza, że jest na szczycie forum. Ale wiesz, skoro muszą nauczyć się tego, co wiesz, musimy im pomóc. (wciąż jestem noobem, ale wiele się od was nauczyłem)
Reply
nigdy nie mów swojemu noobowi, że nikt nie jest noobem, jeśli myślą, że tam jest tylko zawalony wewnątrz lol zero możesz oszukać, że nie musisz być gospodarzem i możesz zobaczyć, że sbh kiedykolwiek tam są
Reply
Pewnie, że źle posta w sekcji pomysłów.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)