Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwe wykorzystanie szkoleń
Zostało to opublikowane w MPC przez faast08. Jak dotąd wszyscy mówią, że to działa. Całkiem cholernie łatwe i zastanawiam się, dlaczego nikt wcześniej tego nie próbował. Po prostu skorzystaj z najłatwiejszej mapy treningowej, takiej jak trening broni, w którym możesz po prostu przejść.       Zacytować:         Originally Posted by faast08     LoL nie wiem nic o hakowaniu, programowaniu ani o niczym innym, ale muszę zrobić ponownie trening SF, odkąd założyłem nowe konto, gdy zostałem cicho zbanowany b / c zhakowanych plików PB. Im tylko 12 honoru teraz, więc nie wiem, czy to naprawdę działa, ale teraz wydaje się tak. Wziąłem mój zwykły plik eande.aao z folderu map i skopiowałem najkrótszy i najłatwiejszy trening, jaki mogłem wymyślić - 250 ft skoczni. Zmieniłem nazwę na EandE.aao, wtedy otworzyłem AA, poszedłem na trening otwarty SF e i e i to doprowadziło mnie do wieży skoku. Zrobiłem skok wieży i teraz mówi E i E zakończone lol. Dużo łatwiejsze niż jakikolwiek inny hak i e-mail, jeśli to naprawdę działa ....     EDYCJA: nie byłem w stanie spróbować grać jako SF jeszcze b / c mam tylko 12 honoru, ale zalogowałem się na oficjalnej stronie AA i pod szkoleniem jest napisane, że ukończyłem "Evasion" lol myślę, że zadziałało!
Reply
Wow, to naprawdę niesamowite, możesz to zrobić z wszystkimi plikami!
Reply
Hej, to miłe znalezisko, thnx ktokolwiek to opublikował i thnx 3y3 za sprowadzenie go tutaj
Reply
Zacytować: Napisał Moss Wow, to całkiem niesamowite, możesz to zrobić z wszystkimi plikami! Tak. Po prostu weź łatwą mapę i nazwij ją dla wszystkich innych nazw map treningowych i po prostu biegnij. Będziesz miał pełne szkolenie w ciągu kilku minut. Naprawdę dobre znalezisko przez faast08. Wydaje się prawie zbyt oczywiste, ale nie sądzę, aby ktoś próbował wcześniej.
Reply
To całkiem łatwy sposób na przetestowanie nowych hacków. Powiedzmy, że nie chcesz, aby Twoja główna postać została zbanowana, możesz zrobić inną i przelecieć przez trening. Świetne znalezisko. -Mech-
Reply
Wow, to jest takie proste, ale tak cholernie wspaniałe. Dziękuję bardzo za 3y3w4nn4ch34t za wniesienie tego tutaj i dziękuję facetowi na MPC za znalezienie tego i opublikowanie go.
Reply
Zapoznanie się z bronią jest najlepsze ... nie musisz nawet wykonywać żadnej z broni, jak tylko możesz się ruszyć, przejdź do schodów i do zrobienia. mniej niż 1 minuta. EDYCJA: przepraszam, widziałem to w post ubermousa ... nie zabijaj mnie OMG ktoś usunąć go, zanim zobaczy EDYTUJ ponownie: OMFG nikt nie usunął, chłopaki HES GONNA KILL ME Uber Zapisuje zmarnowany wpis i mówi w odpowiedzi: IM NIE ZAPOMINAJĄC ZABIĆ LMFAO! To był dobry pomysł od nas obojga i nie tylko jemu o tym myślimy ... Chciałbym zwrócić uwagę na opinię publiczną, która mogłaby inaczej o tym pomyśleć ... Jego fajne Spec.
Reply
Musisz dać kilka powtórzeń faast08 dla jego wielkiego odkrycia. Szkoda, że go tu nie ma. Uratowałem dla niego przedstawiciela, na wypadek gdyby się tu przyłączył
Reply
Uff ... Jestem winien Uber W każdym razie, po prostu zdałem sobie sprawę, że to jest sztuczka dla ludzi 2.2, którzy nie mogą wykonywać treningów snajperskich! Wahoo
Reply
Nie próbowałem tego, ale myślę, że możesz też wymienić leavenwortha. Nadal będziesz wyrzucony z serwera za ROE, ale zamiast więzienia możesz przejść do innej mapy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)