Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakaz sprzętowy z wersji 2.6
Cześć, mam blokadę sprzętu od wersji 2.6, ale czy nadal mogę grać w 2.7, a jeśli nie, to są jakieś sprzężone urządzenia?
Reply
Najlepiej jest po prostu spróbować, niestety.
Reply
Zacytować: Napisał Kais3r Cześć, mam blokadę sprzętu od wersji 2.6, ale czy nadal mogę grać w 2.7, a jeśli nie, to są jakieś sprzężone urządzenia? Cześć Kais3r, będziesz nadal zbanowany sprzętowo, ponieważ aktualizacje aao nie mają nic wspólnego z aktualizacjami pb :-( Nie mogę ci pomóc w sprawie spoofera sprzętowego .. SAMDestroy
Reply
SAMDestroy to jest pierwszy raz, kiedy mogę to powiedzieć TWÓJ ZŁY AAO 2.7 usunęło wszystkie zakazy sprzętowe, ponieważ gra jest w ich oczach tak nieopłacalna i daje każdemu nową szansę. Wskazówka, jeśli grasz trochę legit przez jakiś czas, po wydaniu pierwszego hack'a, będzie to bannin sprzętowy jak w 2.6 i nie będziesz unbanned przez wiele lat, po raz pierwszy usunięto kogokolwiek.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie właściciel18 SAMDestroy: TWOJE NIEPRAWIDŁOWE AAO 2.7 usunęło wszystkie zakazy sprzętowe, ponieważ gra jest w ich oczach tak nieopłacalna i daje każdemu nową szansę. On nigdy nie myli biotch: P. Jeśli chcesz coś powiedzieć, ZAPISZ też. unhackable, prawda ...?
Reply
Wydaje mi się, że jest w porządku .... mam nadzieję, że właściciel ritu ur, Zasługuję na kolejną szansę lol. Jeśli zauważysz, że zakazy wracają cnt, po prostu użyjesz PB downforce? lub złożyć tę pracę jeszcze raz?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie właściciel18 SAMDestroy to jest pierwszy raz, kiedy mogę to powiedzieć TWÓJ ZŁY AAO 2.7 usunęło wszystkie zakazy sprzętowe, ponieważ gra jest w ich oczach tak nieopłacalna i daje każdemu nową szansę. Wskazówka, jeśli grasz trochę legit przez jakiś czas, po wydaniu pierwszego hack'a, będzie to bannin sprzętowy jak w 2.6 i nie będziesz unbanned przez wiele lat, po raz pierwszy usunięto kogokolwiek. no nie jestem wszystkim wiedzącym moderatorem lol w każdym razie może pb rzucił zakazy sprzętu .. nie jestem pewien muszą zrezygnować z rzeczy (skanów), aby zachować płynną rozgrywkę i dlatego niektóre starsze hacki (niektóre modemy evilhack na przykład) są czasami niewykryte ... nie mogą zachować wszystkich skanów :-) usunęli wszystkie skany odcisków palców i z tego powodu szukają tylko haków. Nie wiem, dlaczego odrzucili zakazy sprzętowe. Może po to, by uzyskać więcej wydajności lub przepustowości dla innych rzeczy. Może dlatego, że aao jest teraz nieopłacalny ;-) nie więcej pracy dla pb ... nie ma więcej pieniędzy na pb lol @knicki informuj nas o swoim bana na sprzęcie .. dziękuję SAMDestroy
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie właściciel18 SAMDestroy to jest pierwszy raz, kiedy mogę to powiedzieć TWÓJ ZŁY AAO 2.7 usunęło wszystkie zakazy sprzętowe, ponieważ gra jest w ich oczach tak nieopłacalna i daje każdemu nową szansę. Wskazówka, jeśli grasz trochę legit przez jakiś czas, po wydaniu pierwszego hack'a, będzie to bannin sprzętowy jak w 2.6 i nie będziesz unbanned przez wiele lat, po raz pierwszy usunięto kogokolwiek. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby PB zrobiło coś takiego. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele AC'ów oszaleje na tym punkcie? Myślę, że starter wątku jest doskonałym dowodem na zakazy działania sprzętu, ponieważ stwierdził, że nadal nie może grać.
Reply
Dobrze jestem u wszystkich poinformowany, grałem AA przez około 3 godziny, zjadłem jedzenie i przerwy na toaletę lol i nic; bez kopniaka, banu lub enyfiny. Nadal jestem unbanned !! Wydaje mi się, że może PB nie radzi sobie z relisem, chyba że będzie masowo banować ludzi takich jak w BF2. myślę, że wszyscy mamy nasze zakazy, ale oni po prostu nie są teraz gotowi na afekt. (jeśli wiesz co mam na myśli) hmkay, zostałem wyrzucony i wprowadzono mój Zakaz Hardware, połączyłem serwer rankingowy o 19:16 GMT i otrzymałem wiadomość. (i shudda zrobiłem zrzut ekranu, wiem, że lol) i pomyślałem, że idę wszyscy.
Reply
im nadal sprzęt zbanowany, ten wątek ma moje nadzieje i spędziłem 8 godzin pobierania nowego AA2.7 lol, cholera
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)