Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W2S Pokazuje ciąg na losowo ustalonej pozycji
Więc staram się zdobyć cały byt i narysować "GRACZA" na nich, ale zawodzę za każdym razem ..   Oto zdjęcie wyjaśniające, co mam na myśli;     https://imgur.com/a/HybJe   Masz jakieś przemyślenia? Walczę z tym od kilku dni ...   EDYCJA: rozwiązany
Reply
tak, ale x) jeśli nie mamy twoich W2 i jak zdobędziesz odtwarzacz pos nie możemy pomóc, a następnie opublikuj kod ur
Reply
Zacytować: Napisał Zuqaa tak, ale x) jeśli nie mamy ur W2s i jak zdobyć odtwarzacz pos nie możemy pomóc, a następnie opublikuj kod ur Prawie wykorzystałem twoją metodę, którą tu zamieściłeś; Aktualna funkcja cpp w2s Przy okazji, czy znasz te przesunięcia? myślę, że moje są złe; #define GAME_CLIENT_ADDRESS 0x1446F6FE0 #define GRAPHICS_ADDRESS 0x1446F7DE8 enum Graphics_t { GRAPHICS_CAMERA = 0x48, GRAPHICS_CAMERA_MATRIX = 0x30, GRAPHICS_MATRIX_PAD = 0x10, GRAPHICS_SCREEN_WIDTH = 0x28, GRAPHICS_SCREEN_HEIGHT = 0x2C, GRAPHICS_MATRIX = 0x1B0 }; To jest poprawne? DWORD_PTR dwEntity = qRVM (dwFirstEntity + ENTITY_NEXT, & dwEntity, sizeof (DWORD_PTR)); Czy możesz mi powiedzieć, co by było powyższym, gdybyśmy nie potrzebowali ENTITY_NEXT? Dzięki!
Reply
Co za niespodzianka, budzę się, nie ma odpowiedzi, nikt mi nie pomoże ... ŁADNE!
Reply
to samo dla mnie z moim aimbotem
Reply
Zacytować: Napisał Synister20 Co za niespodzianka, budzę się, nie ma odpowiedzi, nikt mi nie pomoże ... ŁADNE! Miła postawa, którą tam masz. Nikt nie pracuje dla ciebie, nie płacisz nikomu. Powinieneś być wdzięczny za to, co zostanie rzucone na twoją drogę, ponieważ oczywiście nie masz pojęcia, co robisz.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Captivate Miła postawa, którą tam masz. Nikt nie pracuje dla ciebie, nie płacisz nikomu. Powinieneś być wdzięczny za to, co zostanie rzucone na twoją drogę, ponieważ oczywiście nie masz pojęcia, co robisz. Nie mam nic wspólnego z tym, co mówisz, dzieciaku, każdy jest po prostu samolubny jak cholera, tylko kilka z nich jest prawdziwych i faktycznie podzielonych ze społecznością, to forum zostało stworzone do tego, ale wszyscy trzymają swoje gówno dla siebie. Zejdź teraz z mojego penisa. EDIT: przy okazji, oczywiście nie wiem całkowicie, co robię, ponieważ potrzebuję pomóc ci kurwa opóźnienia. Większość z nas się tutaj uczy, Idioto. Zacytować: Napisał Zuqaa to samo dla mnie z moim aimbotem Wiem, prawda? przeprowadzę się gdzie indziej i zobaczę, czy ludzie naprawdę mogą pomóc na poważnie. Przy okazji, nie wypuszczaj swojego źródła, kiedy to zrobisz, tylko kilka z nich naprawdę na to zasługuje.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)