Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
TO JEST A Unknown-Cheats WYŁĄCZNIE ZWOLNIĆ ... !!!     KREDYTY:     Kizzamp: Informacje i wskazówki dotyczące wykrywania CVAR z pliku Ini ...      To jest uaktualnienie wcześniej wydanych chams ...     AKTUALIZACJE:     1) Recoded wtryskiwacz, aby naprawić większość problemów 2) Recoded Chams i naprawiono kilka błędów powodujących CE 3) Recoded Menu nic specjalnego, ale lepsze niż było 4) Dodano celownik, który jest zawsze widoczny 5) Recoded InI Reading / Writing Metoda czyni go niewykrywalnym dla CVarów 6) Zwiększony zasięg w którym celu można zobaczyć przez ściany       ZRZUTY EKRANU:     Chams & Menu & NoDoors w tle:   http://i24.tinypic.com/sczz2a.jpg   Nowy wtryskiwacz:   http://i22.tinypic.com/15gfa08.jpg         INSTRUKCJE:     Najpierw spuszczamy na iniektor wszystko, co jest w pełni objaśniające się, ale nigdy nie będzie źle wyjaśniało. Opcje, w których można uzyskać dostęp z menu w grze, można aktywować z obciążenia, zaznaczając pole obok wymienionych opcja..   1) Cham Player = Kolorowe modele graczy   2) Broń Cham = Kolorowe Modele Broni   3) NoFog = Usuwa mgłę z mapy   4) CrossHair = celownik, który jest zawsze widoczny   5) NoDoors = Całkowicie usuń drzwi Daj szansę zobaczyć, kto może być po drugiej stronie ..!   6) Gra AutoLoad = Automatycznie uruchom America's Army dla ciebie po zakończeniu robienia wyborów ...   7) ManualLoad Game = Będziesz musiał ręcznie uruchomić amerykańską armię   8) Auto Inject = Po wybraniu wszystkich opcji i ustawieniu ścieżki gry spowoduje to automatyczne wstrzyknięcie .dll Wykonanie tego wtryskiwacza Prawie 100% dowodu na próbę użycia.   9) Ręczne wstrzykiwanie = Musisz ręcznie wstrzyknąć naciskając przycisk wstrzykiwania.   Inne ważne przypomnienia:   Podczas korzystania z funkcji AutoInject musisz także użyć opcji AutoLoad Game i pamiętać, aby ustawić ścieżkę gry, klikając przycisk Pobierz ścieżkę gry.   Jest to obecnie całkowicie niewykryte przez punkbuster .. Mam nadzieję, że Ciesz się i szczęśliwy HaXoring .. !!       Pobierz tutaj
Reply
Niezły ładowacz, prosty, ale skuteczny
Reply
Ponownie, jak zwykle, zachowaj to ...
Reply
thx dla nowej aktualizacji
Reply
Gdzie mogę go pobrać?
Reply
Zacytować: Originally Posted by SaTaNa thx dla nowej aktualizacji Zapomnij o zatwierdzeniu? Zacytować: Originally Posted by ciccciolina Gdzie mogę go pobrać? Pobierz: Link usunięty, zobacz pierwszy wpis dotyczący prawidłowego łącza pobierania. Wyniki te NIE gwarantują nieszkodliwości pliku. Obecnie nie ma żadnego rozwiązania oferującego 100% skuteczności wykrywania wirusów i złośliwego oprogramowania. Zatwierdzone, używaj na własne ryzyko. Zacytować: Napisał pierwotnie -K @ N @ VEL- JEŚLI MOD ZOBACZ TO PLZ USUŃ PLIK, KTÓRY ZOSTAŁ JUŻ WYSŁANY DO UC-POBIERANIA I PONOWNIE ZAINSTALOWAŁEM TAM, ŻE ZOSTAŁ WYDANIE Z OSTATNIM TRANSFEREM. Widziałem tylko jedno archiwum przesłane i to jest to, które zatwierdziłem. Jeśli to jest uszkodzone / uszkodzone, prześlij drugie, a ktoś to zaaprobuje i zmień łącza JAK NAJSZYBCIEJ. Dziękuję za aktualizację.
Reply
wow kolejna aktualizacja, świetna robota
Reply
Ok i poczekaj, usunąłem stary link, a zaktualizowany hack został wysłany do U-C Downloads czeka na zatwierdzenie.
Reply
Wspaniale jest zobaczyć kilka nowych projektów, które uderzają w scenę Aao, które pojawiły się w tym samym czasie, gdy zacząłem znowu grać w tę grę
Reply
Dziękujemy za opublikowanie tego tutaj i aktualizowanie go. + Rep
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)