Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto zablokowane
Najdziwniejsze stało się dla mnie ... po tym, jak zdobyłem 20 honoru, moje konto zostało zbanowane bez powodu ... raz oszukałem z e-vilem, kiedy miałem 15 honoru i zostałem wyrzucony z nieoficjalnego serwera, ... więc nigdy więcej go nie użyłem .... nawet usunąłem go z mojego twardego dysku Nie rozumiem, dlaczego moje konto zostało zbanowane, może ktoś mi pomoże ... Jest też sposób na obejście zbanowanych kont ... mam Windows 2000 Pro i potrzebuję pomocy Również zacząłem nowy i zostałem zbanowany, ale nie zawsze na; t co drugi czas gram ... to staje się bardzo frustrujące i potrzebuję pomocy PROSZĘ pomóc .... jestem poza klanem i potrzebuję tego konta z powrotem uruchomione ..... również wysłałem e-mailem AAO, a oni nie poświęcili czasu na odpowiedź na mój piękny e-mail (nie powiedziałem, że oszukiwałem tam kiedykolwiek) prosze o pomoc albo opublikuj poniżej, albo wyślij mi e-mail na adres [email protected] jak najszybciej Gen_MJ
Reply
Witaj w realnym świecie, jeśli nie masz, powinieneś teraz zrozumieć, że Punkbuster nienawidzi każdego, kto ma lub oszukuje, nie mam pojęcia, dlaczego twój zbanowany bana, ale Pb może zacząć coś nowego. I nie ma mowy o zakazie kont "Wokół" z wyjątkiem petycji, która przez większość czasu nie daje odpowiedzi, bo po prostu się nie pieprzy "
Reply
yah i pomyślałem, że ale nie byłem nawet na tym comp, gdy oszukany i słyszałem, że istnieje sposób na obejście PB ... adresu mac lub coś ... pls wyjaśnić
Reply
w ten sposób jest obecnie wykrywany przez PB
Reply
ok, a jeśli chodzi o sposób na odzyskanie honoru z powrotem do 20, bez faktycznego grania, bo jestem zbyt leniwy ... i lubię mieć nooby na nieoficjalnych serwerach ...
Reply
lol wszystkie moje konta zostały zbanowane, w tym mój najwyższy rachunek honorowy (35), którego nie oszukuję z lolem. Guid został zbanowany. jeśli zostałem zbanowany z każdym kontem, czy jest jakaś kwestia w tworzeniu nowego konta? jeśli tak, to czy istnieje sposób, aby to zrobić bez ponownego pobierania guid? Oh, nieważne, nie będę już grał w tę grę, nie mam czasu, a kiedy to robię to tak jak 5 tygodni z całego roku. Ale zamierzam zacząć grać ponownie online, być może pewnego dnia.
Reply
jak wiele kont zostało zbanowanych? Idę naprzód, teraz, gdy złego hack został odebrany na ... Mam szkolenie do nauki teraz lol, z niewielką pomocą z tych forów w każdym razie.
Reply
Twoje konta nie zostaną zbanowane, jeśli nie będziesz ich woskować z żadną edycją EH. Po prostu usuń wszystkie stare ślady, jeśli grasz czystym kontem / grą. Mam kilka z nich zainstalowanych - niektóre z modded do łatwego treningu i niektóre do grania, nawet jeśli nie używam EH, zabij mnie cały czas
Reply
jaki jest program usuwania wszelkich śladów evilhack z pamięci?
Reply
kliknij prawym przyciskiem myszy złośliwe pliki hack i kliknij usuń są tylko 2 złe pliki hackowe, program do ich usunięcia nie byłby tego wart
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)