Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H1Z1 Speedhack
Z mojego osobistego doświadczenia wydaje się, że wykryto wewnętrzny conajmniejszy speedhack. Powoduje bardzo bardzo szybki zakaz. Od nawet naciśnięcia klawisza speedhack. Zastanawiam się tylko, czy ktokolwiek ostatnio testuje speedhack, czy nie, ale zauważył ten sam problem.
Reply
Bez gówna. Jest nowy speedhack, który nie jest dosłownie instabanem, musisz przejrzeć źródła, aby je znaleźć.
Reply
"bez gówna", jesteś tak inteligentnym gościem. Chciałbym być kiedyś bogiem boga makaronu jak ty.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Testign123 "bez gówna", jesteś tak inteligentnym gościem. Chciałbym być kiedyś bogiem boga makaronu jak ty. mój speedhack wciąż działa, nie dostaję kopnięć, tylko szukam innych sposobów ^ ^ ten jeden wydaje się być naprawiony, niezbyt trudny do znalezienia
Reply
moje również działa
Reply
Speedhack nie ma dla mnie większego znaczenia, ponieważ ci twórcy gry tak jak jastrzębie uważali, że właśnie dlatego zostałem zbanowany. Bez speedhacka im gucci
Reply
tylko jeden, który nie zostanie zbanowany, a tymczasowo zbanowany, to metoda silnika do cheatowania (możesz ją przenieść do hackera) pozostałe są wykrywane, ponieważ nie jest to szybkość, z jaką jedzie Twoja prędkość, jej odległość w danej pozycji w określonym czasie. masz 3 szanse, jeśli wykryje cię te 3 razy, gdy zostaniesz rozłączony / zbanowany. Jedynym sposobem, aby to naprawić, jest uniemożliwienie czegoś (?) sprawdzenia twojej pozycji, ponieważ ta gra robi wszystko po stronie klienta, prawdopodobnie jest możliwa, jednak gdyby nie były głupie, zrobiliby to po stronie serwera
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 tylko jeden, który nie zostanie zbanowany, a tymczasowo zbanowany, to metoda silnika do cheatowania (możesz ją przenieść do hackera) pozostałe są wykrywane, ponieważ nie jest to szybkość, z jaką jedzie Twoja prędkość, jej odległość w danej pozycji w określonym czasie. masz 3 szanse, jeśli wykryje cię te 3 razy, gdy zostaniesz rozłączony / zbanowany. Jedynym sposobem, aby to naprawić, jest uniemożliwienie czegoś (?) sprawdzenia twojej pozycji, ponieważ ta gra robi wszystko po stronie klienta, prawdopodobnie jest możliwa, jednak gdyby nie były głupie, zrobiliby to po stronie serwera istnieje sposób na ominięcie tego, na pewno serwer sprawdza tylko odległość, ale sprawdza tylko jeden raz, czy różnica odległości jest większa niż pewna wartość w pewnym czasie.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie dennis0011 istnieje sposób na ominięcie tego, na pewno serwer sprawdza tylko odległość, ale sprawdza tylko jeden raz, czy różnica odległości jest większa niż pewna wartość w pewnym czasie. co masz na myśli, tylko co 5 minut lub coś takiego?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 co masz na myśli, tylko co 5 minut lub coś takiego? na nich sprawdzają, czy podoba Ci się współrzędne skaczą ponad 100 mw ciągu 5 sekund, (powinieneś, jeśli przyspieszysz krąg w małym kółku, nie zostaniesz zbanowany tylko wtedy, gdy uciekniesz daleko, a ta próba zdarza się zawsze na tej samej wartości i istnieje sposób aby zatrzymać to czekanie na tę wartość
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)