Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żądanie oszustwa
Cóż, mam już dość tych wszystkich oszustów, więc zraniłem się, jeśli potrafiłbyś zmienić ich wszystkich w 1 zawierający, Bighead's, Kamikazi hack, Damage Hack. Wtedy będę mógł po prostu mieć plik objects.dbb zamiast całego pliku bighead i więcej .....
Reply
Myślę, że mogę mówić za nas wszystkich: to niemożliwe. Możliwe jest, aby instalacja "pełnego cheata" w twoim folderze danych była tak łatwa, jak to tylko możliwe. Cóż, nie widzę problemu, ponieważ to tylko akt kopiowania i przeszłości. : /
Reply
ok: S mnie nie rozumiem
Reply
lol rozumiem to. NIE MOŻNA TO ZROBIĆ !!! NIE PYTAJ PONOWNIE!!!!! JEŚLI TO WSZYSTKO CHCESZ, ABY WYJŚCIE!
Reply
Aww często, nie idź do nich ... powody: 1. Pliki w3d są oddzielne, każdy plik w3d jest obiektem w grze, takim jak pistolet lub agt, lub podłoga, po której chodzisz. Gra może załadować tylko te na raz. Pliki w3d nie są niczym pliki objects.ddb (źle na nich przychodzą). Są one ładowane osobno, ponieważ są to różne rzeczy, które muszą poruszać się na różne sposoby. Gdyby twoja broń była przyczepiona do AGT, kiedy chodziłeś do przodu, agt poruszałby się do przodu. 2. Pliki Object.ddb: Są to zasadniczo ustawienia gry, informują grę, w której znajdują się wszystkie pliki do załadowania. Przechowuje również informacje o broni, pojazdach, budynkach (ustawienia, a nie rzeczy rzeczywiste). Rzeczy takie jak maksymalna amunicja, maksymalny zasięg, maksymalne zdrowie, zbroja ... itd. A więc nie można tego zrobić. Pliki obiektów są ustawieniami dla plików w3d (w zasadzie). Mam nadzieję, że rozumiesz więcej.
Reply
Wiesz, założę się, że to wszystko jest bardzo możliwe. Być może nie według naszej wiedzy, ale jeśli nadal będziesz pracować ze skryptami eon, założę się, że możesz znaleźć kogoś, kto zmieni coś w renegacie.
Reply
może, ale dzięki wiedzy, którą znamy teraz, nie jest ...
Reply
Xeon powiedziałeś dokładnie to, co powiedziałem tylko większymi słowami lol
Reply
jaka "wiedza" lub "nie"? lol, biedny mały mikey ... ....... Myślę, że ze skryptami jest to bardzo możliwe
Reply
lmao ... widzę, że mogę łatwo przeciągnąć słowa, powinienem dać to mojemu nauczycielowi angielskiego ... A *
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)