Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ch34t st0ri35
W porządku, zrobiłem wątek, w którym możemy porozmawiać o naszych historiach o oszustach i jakich oszustw użyliśmy.   Grałem tamtej nocy i zapomniałem, że zostawiłem object.ddb w moich danych (co jest łatwe do zrobienia dzięki cyberprzestępstwom cybernetycznym) i miałem swój własny kod w zerowej tolerancji. Nakręciłem około 4 lub 5 ukrytych czarnych rąk i jeden wysłał mi prywatną wiadomość, że masz ukryte hacki ... nie, nie, nie byłeś widoczny. Więc po tym, jak skończyłem debatowanie z nim, spojrzałem na moją amunicję na wszystkich broniach i było to 999, więc byłem jak hej, mam oszukiwać. Więc lol co innego można zrobić poza tym. Zrobiłem natychmiastowe uzdrowienie, kiedy było potrzebne i niewiele osób w pobliżu. Zrobiłem trochę więcej, ale nic wielkiego, a ci inni kłócili się, że ktoś postrzelił granatnik i zabił ich, próbowali kopnąć go za hacki. Śmiałem się, ponieważ to było nic w porównaniu z tym, co robiłem w tym czasie. W każdym razie wygrywają grę i zdobywają drabinę.   Nie znam dużej historii, ale jestem pewna, że macie trochę, a ja dostanę nową historię później, odkąd jestem w stanie grać więcej. Szkoda, że RenguardCrack nie zadziała.
Reply
Teraz mam kulawy, trochę jak 0. Grałem pod ponownym remarketingiem mojego flamera i przypadkowo trafiłem alfem przy użyciu haka zerowego ... i nie miałem pojęcia, że to był jeden rzut rep ... Zostałem zwolniony z jednego z moich ulubionych serwerów
Reply
W porządku, nie mam teraz żadnej historii, a ja nie będę mógł się na nią przez jakiś czas, ponieważ jestem uziemiony. Ale chciałem, żeby wszyscy wiedzieli, że to nie tylko historie, które niedawno się wydarzyły, ale mogą też być stare. Fre @ k, jeśli chcesz wrócić na ten serwer, wejdź na stronę Cybers i zajrzyj do jego samouczka smac. Jego strona jest pełna lub inna. Każdy pozwala uzyskać ten wątek przy życiu i dodać kilka historii, kiedy nie jestem uziemiony, pójdę i pobawię się i zdobędę historie. Nie muszą to być złe historie kończące się, jak sądzę, że Cyberpunk ustanowił rekord 700 zabójstw w jednej grze lub coś podobnego. (Mogę nie być poprawny) Ale to jest przykład. Lol Cyber Wiem, że masz trochę do dodania, podziel się. Widziałem twoje filmy !!!
Reply
Wszystkie moje historie są w moich filmach, nie mogę wymyślić żadnych historii. Wszystko, co było, to oszustwo z zimną krwią, bez uczuć, aby zdobyć serwer. To moja historia.
Reply
Szkoda, że nadal nie mam zrzutu ekranu, ale nie mam. Dostałem 819 zabójstw w jednej grze bez oszukiwania. Byłem tam przez 2 i pół godziny, więc nie jest tak źle.
Reply
moja historia jest taka, że podjąłem cyberpunki i zrobiłem to, co zrobił w swoim filmie. administracja została zgwałcona w dupie. zabawne było to, że zrobili mi dziwny ban, za każdym razem próbuję się połączyć, mówi port negocjacyjny z serwerem ..... a następnie połączenie nie powiodło się.
Reply
Grałem i użyłem niestandardowego pliku .ddb, a moja voltautorifle zadaje 27 obrażeń, więc gramy under.mix i jestem na gdi, a oni wysyłają na nas lekkie czołgi, rave i arty, i STANKS. Zablokowaliśmy ich bazę i jestem mobuis chodzącym dookoła, podczas gdy mamusia próbowała trzymać 3 światła, które podszedłem i zaczęła strzelać w poszukiwaniu bagaży próbujących rzucić się na naszą bazę i znalazłem pięć. Strzelam do nich i mówię, że jesteśmy gdi. A potem krzyczę, że cuchnąca gorączka sprawiła, że zaczęła się kłótnia i agt w publicznym czacie. Zaczynają tykać i idą dalej, a potem rozpalam ogień z tyłu i wyjmuję jeden po drugim, obserwując, jak ich zbroja spada. lol. Zrobiłem pik w pełni, a wysadziłem w powietrze pas startowy i jakbym był wtf i jestem zajęty wysadzaniem ich pp, i zanim oni będą mogli wszystkich zebrać całą bazę nodów, to idziemy do statystyk, które dostaję mvp i kończę z ładunek stateczny łodzi i przejść do następnego serwera.
Reply
dobrze nie wiem, czy to jest historia, czy nie, ale każda gra, w którą grałem na tym serwerze, która jest jak 2 do 3 gier dziennie, kiedy gram w rena, używam kliknięcia o kliknięciu prawym przyciskiem myszy. jak normalnie). Nigdy nawet nie zbliżyłem się do złapania, ponieważ nie wiem jak to działa. ale teraz wszyscy mnie znają, kiedy nazywam się oszustem, mówiąc, że nie oszukuje. ale wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że miło jest móc oszukiwać i nie dać się złapać. i Frate, które nie jest banem, oznacza to, że masz problemy z połączeniem się z serwerem.
Reply
Grałem na St0rmserv AOW i oszukałem się z hackami na ścianach (oszukuję, mój przyjaciel nie zrobił tego jeszcze publicznie) i jak to powiem .. wyłączyłem pistolet przypadkowo wyrzucono wszystko co f * cking na serwer poszedł boom zanim wszyscy wiedzieliśmy, że spadamy, rzucaliśmy ziemię tamy: "(:" (i cała mapa jak F * cking wysadziła się i rzuciłam się na mojego przyjaciela, a mnie zbanowano ... a potem pewnego dnia poszedłem i wyjaśniłem, że to mój bracie (nie, nie mam brata) i odpuścili mi stuperskie tardery. Wróciłem oszukiwać i b00m byłem banendem z mojego ulubionego serwera: "(
Reply
Człowiek, który grałem z bandą noobów na serwerze rengade, myślę, że to był ctf lt i czuję, że robię jakieś poważne oszustwo, tylko trochę cheatin, więc użyłem dużego bodyhacka, który dostałem od żądania cyberpunku. Oszust nie był naprawdę skończony, ale wciąż naprawdę fajny, nie sprawiał, że ciało było większe, ale zielony celownik wokół osoby, więc trudno było jej nie zauważyć. Jakikolwiek sposób po 2 lub 3 meczu jakiś facet staje się mądry wobec moich oszustów i chce mnie przetestować, więc zgadzam się, że jestem znudzony. Dostaję się do miejsca testowania i facet mówi "strzelaj sobie dookoła głowy", więc robię i nic się nie dzieje, ponieważ jest to wielkie oszustwo, a niż noob robi coś naprawdę noobisha, mówi, że nie oszukuję, bo nie uderzyłem go w głowę. Nie mogłem przestać się śmiać z pozostałych gier, które trzymał dla mnie, kiedy ppl powiedział, że oszukuję. Czlowiek myslalam jak co noob kiedy uderzylem go przez cale zycie poszlo i uderzylem go znowu i umarl tego rodzaju oczywiste uderzylem go w glow, a jednak on tylko zawraca sobie trud by sprawdzic mnie za duza glow ... lol
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)