Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niewykryty hack z kolorowymi modelami naprawiony?
tylu hacków, których można użyć? ktoś nie, który niewykryty hack ma naprawione modele graczy, większość próbowałem błędów na mapie mostu? która jest moją ulubioną misją. i zanim ktoś coś powie, nie narzekam, tylko ciekawy
Reply
Zacytować: Originally Posted by EVILSKYWALKER71 tylu hacków, których można użyć? ktoś nie, który niewykryty hack ma naprawione modele graczy, większość próbowałem błędów na mapie mostu? która jest moją ulubioną misją. i zanim ktoś coś powie, nie narzekam, tylko ciekawy fuxor's ma bardzo dobrą poprawkę może użyć swojego termitu.
Reply
wciąż są problemy z rurociągiem i powstańcami. Wątpię, że niedługo to naprawię, przeniesienie eh do innej gry było dość czasochłonne ze względu na przegrupowanie mikro czapek w d3d9.
Reply
Zacytować: Originally Posted by fux0r wciąż są problemy z rurociągiem i powstańcami. Wątpię, że niedługo to naprawię, przeniesienie eh do innej gry było dość czasochłonne ze względu na przegrupowanie mikro czapek w d3d9. W jaką grę ją przenosisz?
Reply
EDYTOWAĆ.................
Reply
I do cholery, nie mogę się doczekać. Tylko kolorowy gracz wroga, aby zdobyć tych cholernych snajperów.
Reply
CHOLERA !!!! shhhh
Reply
Wow, w ostatnich dniach dużo się działo. Naprawdę lubię widzieć tę produktywność i jest to najwyższa wydajność, jaką widziałem na tych forach od ... 1.3-1.4 kiedy Hex Hax działał. jak AAOM i takie gówno. Jestem przekonany, że to będzie trwało i będzie wspaniałe dla społeczności. Dzięki Hackerman Chciałbym również powiedzieć To jest mój 1000 post tutaj, w00t
Reply
wyłączyć temat .. ale wow, twój na 1000 postów, congwatuations.
Reply
Zacytować: Originally Posted by fux0r wciąż są problemy z rurociągiem i powstańcami. Wątpię, że niedługo to naprawię, przeniesienie eh do innej gry było dość czasochłonne ze względu na przegrupowanie mikro czapek w d3d9. Tylko po to, aby każdy wiedział, że robi się coraz bardziej obrzydliwe. Stwardnienie rozsiane dodało wiele, które robi bardzo mało i oczywiście muszę ręcznie kodować wszystko to do bieżącej rzeczy d3d. GRRR, dlaczego po prostu nie wysyłają opakowania z sdk. I aktualizacja, jeśli ktokolwiek to obchodzi. Gra jest uzależniona, opakowanie okazuje się być niekompletne, ale z powodu nowych zabawek (lub po prostu modularyzacji), które wymagają teraz własnej uwagi, a nie jak d3d8, gdzie wszystko jest zadbane w jednym miejscu. W każdym razie, idź pić mój drugi dzbanek kawy i przyspieszyć mój tunel na karpie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)