Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz pomocy w poszukiwaniu lokalnego kodu ognia lub innego dobrego ognia
Cześć chłopaki, czy ktokolwiek z was w kodzie lokalnego ognia lub innego fajnego ognia? szukam innego, aby dodać do mojego bota dzięki.     i nie chcę sever lub szybkiego ognia.
Reply
Cóż, możesz dodać tryb devmode, który ma firemode, lub może użyć aaomanage, ale najlepsze miejsce na ten temat znajduje się na forum kodowania, jeśli mógłbym to przenieść, ale nie mogę, musisz 2 czekać na mod, aby go przenieść do jego właściwej lokalizacji
Reply
możesz również zajrzeć do wszystkiego, co najnowsze src killerbot, które jest publiczne. Wiem, że ma lokalnego ognia w tym bocie.
Reply
Nie potrzebujesz żadnego specjalnego ognia. Standardowa domyślna szybkość strzelania jest wystarczająco dobra. Twoje skupienie się na tempie ognia, a następnie sam cel. Zdobądź priorytety prosto
Reply
Local Fire to tylko bzdura i nie obchodzi mnie, kto użył tego pierwszego, ale musi to być prawdziwy ScriptCoder; nic nie jest jak gówno. Jeśli bla bla jeśli bla bla .. jeśli bla znowu bla serverfire (); dlaczego używasz go w ten sposób, jeśli możesz go nazwać bezpośrednio? .. wolniej i nie możesz użyć funkcji PerfectAcuraty im więcej tam stanów, których nie możesz użyć w tej funkcji .. więc PLZ nie używaj tego: P
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie właściciel18 Cześć chłopaki, czy ktokolwiek z was w kodzie lokalnego ognia lub innego fajnego ognia? szukam innego, aby dodać do mojego bota dzięki. i nie chcę sever lub szybkiego ognia. Przede wszystkim Dlaczego nie próbujesz zrobić lepszego celu, w którym mógłbyś nawet użyć zwykłego ognia i pwn je wszystkie, a następnie używając ogromnej szybkości ognia, takiej jak localfire localfire jest cholernie szybki i nie ma amunicji i opóźnień ^ ^ tak wielu programistów nienawidzi tego kodu jeśli nalegasz na ogień miejscowy k Me.LocalFire (); Lub MyController.Pawn.Weapon.LocalFire (); Jeśli nie zrobiłeś zapisu w renderowaniu po Me = MyController.Pawn; następnie użyj kroku 2 "MyController.Pawn.Weapon.LocalFire ();" a ty potrzebujesz boola, może znasz siebie var bool bLocalFire; i domyślnie: bLocalFire = True; lub bLocalFire = Fałsz; to ma nadzieję, że pomogło ci
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)