Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Cheat
Zrobiłem dla was nowy kod, object.ddb.   Zasadniczo sprawia, że pociski mammie stają się lżejsze i szybsze i mocniejsze. Sprawia to, że strzelba ma więcej pocisków, a pistolet naprawczy jest silniejszy i ma alternatywny ogień killig (nie Natychmiastowy zabój) Pistolet ma 16 pocisków i ma wtórny ogień karabinu samochodowego TIBER, który ma współczynnik rażenia 99999 za zabicie PT. Latarnia z armatą jonową ma szerszy zasięg, więc w jej wybuchu więcej obrażeń, nuke też. a obelisk nie działa, a agt nie strzela. jeśli to działa tak czy inaczej.   Mam nadzieję, że wypróbujesz to!
Reply
proszę zatwierdzić quikly i ltihnk, że to polubię. Evan próbować oszukując ściany z tym będzie to niesamowite
Reply
Chciałbym, ale to nie jest to, co mogę zrobić, lol, nie jestem pewien, jak zrobić wallhack Przepraszam. Postaram się jednak polubić.
Reply
proszę zatwierdzić adminów
Reply
Muszą sprawić, że będę mógł zatwierdzić lol
Reply
Ponadto, jeśli raz dostaniesz oszukiwać i wypróbujesz to, jeśli masz jakieś sugestie, powiedz mi. Dzięki
Reply
Aha i zapomniałem jedną z funkcji, widać cysterny bez względu na wszystko (nie ukrywają się)
Reply
Zatwierdzony
Reply
Yay, dziękuję superużytkownikowi. Czy przypadkiem nie wiesz, czy zatwierdzenie jest częścią bycia tutaj modem? czy po prostu super mod i wyżej?
Reply
tak, myślę, że pokocham ten hack chłodny
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)