Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóż mi
Hej, odkąd włożyłem Big Hack głowy, nie mogę wejść na serwer, który mówi: Cant enter Server version miss lead Ive przeszedł do 30 gry ive counted: bigsmile: im się wścieka na to, że może mi pomóc? czy to po prostu potrzebna łatka? lub coś w tym stylu?                     PS. im gra w szpiega gier Nie pojawiają się żadne serwery na renegade westwood
Reply
sooo może ktoś mi pomóc: 2gunsfiri: alieneyes
Reply
proszę pomóż, szukałem przez 3 godziny, że ktoś musi być kimś z tych 50000 osób (szacowana liczba), proszę o pomoc
Reply
Nie dostaniesz żadnej pomocy w potrójnym postinowaniu. Przeczytaj zasady
Reply
XxpunkoramaxX, czy na pewno zainstalowałeś łatkę Westwood v1.037 .....
Reply
tutaj dam ci link do tego ... http://www.cncnz.com/files/renegade/patches.shtml
Reply
rrrr wciąż to robi! stuiped game lol
Reply
wejdź do swojego folderu danych renegatów. znajdź teraz plik o nazwie objects.ddb, usuń go a następnie znaleźć wszystkie pliki, które kończą się * .w3d usunąć je wszystkie Teraz spróbuj ponownie
Reply
tak dobry pomysł duch .. więc ściągnąłeś go? Tak lub nie? jeśli to zrobisz, bądź bardziej konkretny, aby nam powiedzieć, lub daj nam zrzuty ekranowe z tego, co się dzieje
Reply
Zacytować: Napisał ghost911 wejdź do swojego folderu danych renegatów. znajdź teraz plik o nazwie objects.ddb, usuń go a następnie znaleźć wszystkie pliki, które kończą się * .w3d usunąć je wszystkie Teraz spróbuj ponownie DZIĘKI SUPER DZIĘKI YAYY MOGĘ ZAGRAĆ WIĘCEJ RAAAAAAAAA RAAAAAAAA MUAHAA Zabójstwa: 999999 Zgony: Zer0
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)