Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
L4D2 gówniany hack
Niektóre gówniane czasami c + p hack na l4d2 (para) brałem tnixd źródło sdk z github.     Funkcje: -Chams -ESP -Świat esp -Aimbot -BunnyHop -Nierozprzestrzenianie -Bez odrzutu -Zmień kolory wizualne -Zmień cel gładki i odległość -Crosshair - Kontrola przejrzystości       W zestawie wtryskiwacz   Uruchom grę, a następnie wtryskiwacz i poczekaj kilka sekund   F1, aby otworzyć menu, mysz do nawigacji     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1919 x 1079.     Pobieranie
Reply
pls zwolnić plik hack sir
Reply
Nadal jest umiarowany.
Reply
Jaki jest powód pomysłu pokazania klasy Survivor zamiast imienia? Mam na myśli informację, że jest to rodzaj bota pochodzi od nazwy, choć nadal nie jest to ważny punkt wydaje się nieco opóźniony imo. Tak jak Zombie grane przez graczy są również CTerrorPlayer, więc twoi esp nie pozwolą ci nawet rozróżnić tych. Mądry? Myślę, że nie.
Reply
Zacytować: Napisał BraiN__Fre Jaki jest powód pomysłu pokazania klasy Survivor zamiast imienia? Mam na myśli informację, że jest to rodzaj bota pochodzi od nazwy, choć nadal nie jest to ważny punkt wydaje się nieco opóźniony imo. Tak jak Zombie grane przez graczy są również CTerrorPlayer, więc twoi esp nie pozwolą ci nawet rozróżnić tych. Mądry? Myślę, że nie. To nic wielkiego, zaktualizuję plik po zakończeniu moderacji.
Reply
Tak? Całkiem miło, biorąc pod uwagę, że zwiększasz obciążenie pracą innych, a co może wydawać się, że nie masz dużej zmiany w swoim (ponownym wydaniu?) Już wydanego projektu, oznacza to, że plik będzie znowu przebiegał przez analizę plików, więc możesz chcieć zrewidować to przed opublikowaniem czegoś. Z listy funkcji dodałeś coś nowego do swojej wersji?
Reply
Teraz wszystko jest ok, wielkie dzięki, @ wlan
Reply
Odtąd minęło trochę czasu ...
Reply
Zastanawiam się, czy mam zakaz opuszczania go? lmao po prostu gra z sumą znajomych
Reply
Sir nie działa
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)