Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja Sprites
Tak więc próbowałem używać sprite'ów do mojego menu, początkowo kod działał, a widma były widoczne, ale były streched jak w piekle, więc pomyślałem o użyciu rozszerzonej funkcji: więc teraz wygląda to tak:     Kod:   HRESULT WINAPI myEndScene (LPDIRECT3DDEVICE9 pDevice) {D3DXVECTOR3 Pozycja; Pozycja. x = 150,0f; Pozycja. y = 200,0f; Pozycja. z = 0,0f; Sprite_Interface -> Begin (D3DXSPRITE_SORT_TEXTURE); Sprite_Interface -> Draw (Texture_Interface, NULL, NULL, & Position, 0xFFFFFFFF); Sprite_Interface -> End (); Sprite_Interface -> OnLostDevice (); Sprite_Interface -> OnResetDevice (); return pEndScene (pDevice); } HRESULT WINAPI myBeginScene (LPDIRECT3DDEVICE9 pDevice) {if (Initiate == TRUE) {Initiate = FALSE; D3DXCreateTextureFromFileExA (pDevice, GetDirectoryFileg ("resources / Menu.png"), D3DX_DEFAULT, D3DX_DEFAULT, NULL, D3DX_DEFAULT, D3DFMT_UNKNOWN, D3DPOOL_MANAGED, D3DX_DEFAULT, D3DX_DEFAULT, 0, NULL, NULL i Texture_Interface); // D3DXCreateTextureFromFileEx (pDevice, GetDirectoryFileg ("resources / Menu.png") i Texture_Interface); D3DXCreateSprite (pDevice i Sprite_Interface); } Return pBeginScene (pDevice); }   jeśli wstrzyknę to do aplikacji testapplication ---> Crash! jeśli wstrzyknę go do dowolnej gry ---> Awaria! więc potrzebuję ponownie pomocy ...Czarny
Reply
http://www.unknowncheats.me/forum/458103-post16.html
Reply
Nie sądzę, że to jest problem: IS w rzeczywistości nie działało xD ...Czarny
Reply
spójrz na mnie w wątku także w sekcji d3d zatytułowanej Sprites na OP7, mój problem jest awaryjny, więc zwolnię go, działa, ale jest rozciągnięty, a następnie naprawiam to również w tym miejscu, więc może to nie być odpowiednia odpowiedź kodu, ale możesz go zastąpić jeśli chcesz, żeby działało
Reply
Łącze Big Dave'a wydaje się być rozwiązaniem. Czy możesz dodać więcej informacji na ten temat?
Reply
idk o dużych daves, ale moje (wątek) działa, i powinieneś spróbować obu tak po prostu, aby sprawdzić, który z nich byłby lepszy
Reply
Zacytować: Originally Posted by d3dlyserious Łącze Big Dave'a wydaje się być rozwiązaniem. Czy możesz dodać więcej informacji na ten temat? Link Dave'a jest po prostu dla uzyskania pliku ^ ^ w rzeczy samej nie rozumiem, jak to powinno mi pomóc, a także wypróbowałem, że to nie działa: S również to pokazuje mi anny erors, kiedy kompiluję grę tylko tylko awarie (ca) i aplikacja testowa również : S i tak png znajduje się w prawym katalogu ^^ a także nie ma więcej kodu xD to jedyna rzecz jaką zrobiłem do tej pory (poza globalnymi) globals: Kod: LPDIRECT3DTEXTURE9 Texture_Interface; LPD3DXSPRITE Sprite_Interface; static BOOL Initiate = TRUE; więc naprawdę nie mam pojęcia: S i mam dużo kodu dla mnie xD ...Czarny
Reply
Jeśli poświęcisz kilka minut na przeszukanie forum D3D, jest już temat na ten temat i jest kod w tym temacie, który rozwiązuje problem.
Reply
Sprawdziłeś mój, prawda? Zrobiłem to dokładnie w taki sposób, w jaki został opublikowany i pracował nad op7 i hans test app ur coś nie tak
Reply
Zacytować: Originally Posted by CallMeEclipse Jeśli poświęcisz kilka minut na przeszukanie forum D3D, jest już temat na ten temat i jest kod w tym temacie, który rozwiązuje problem. Eclipse tam isnt nie ja przeglądnąłem całą sekcję d3d i d3d sekcja tuts ... messign arround odrobina że od wczoraj: S i jak powiedziałem jmelendez ma zbyt dużo kodu dla mnie xD ...Czarny
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)