Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który jest najlepszy Hack?
Cześć wszystkim, co jest teraz najlepszym hackerem? z tak wieloma, aby zacząć jestem zdezorientowany (jako NOOB)
Reply
prosty do odpowiedzi MH aka multihack jest wykrywany przez punkbuster, ale jest najlepszym hackerem, jakiego można użyć do AA
Reply
Zacytować: Originally Posted by akridine prosty do odpowiedzi MH aka multihack jest wykrywany przez punkbuster, ale jest najlepszym hackerem, jakiego można użyć do AA z tego, co powiedzieli na forach PB, PB ma krowę lol. PPL nadal narzeka na nowy hack i bla bla, i nikt nie powiedział, czy MH zostanie wykryty, czy nie.
Reply
Jeśli zostanie wykryty, więc muszę grać na nieoficjalnych serwerach, więc nie zarabiam Honoru? jakikolwiek dobry sposób na zdobycie punktów honoru?
Reply
Jeśli zamierzasz oszukiwać, oszukuj dla zabawy i satysfakcji ze świadomości, że frustrujesz piekło z opozycji. Nie oszukuj, aby podnieść swój honor. Po prostu nie ma sensu.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Quixxilver Jeśli zamierzasz oszukiwać, oszukuj dla zabawy i satysfakcji ze świadomości, że frustrujesz piekło z opozycji. Nie oszukuj, aby podnieść swój honor. Po prostu nie ma sensu. + jest hak honorowy w mh, więc nie ma znaczenia, czy i tak zostaniesz zbanowany
Reply
Cholera, po prostu KOCHAM Multihacka. [/ drools]
Reply
Zacytować: Napisał Targa Jeśli zostanie wykryty, więc muszę grać na nieoficjalnych serwerach, więc nie zarabiam Honoru? jakikolwiek dobry sposób na zdobycie punktów honoru? Użyj Thermite C na Oficjalnych serwerach, jego niewykryte .................... Pamiętajcie, faceci, multihack jest wykryty, więc każdy noob proszony o dobry hack prawdopodobnie nie chce zaczynać z tym . Nie możemy zapomnieć o naszych publicznych twórcach hacków tylko dlatego, że wszystkie te fiasko MH lol.
Reply
Przez około tydzień używałem "piekła" i moim zdaniem jest to najlepsze jak dotąd ... Używam go tylko do wykrywania wrogów z łatwością.
Reply
[QUOTE = akridine] prosty do odpowiedzi MH aka multihack jest wykrywany przez punkbuster, ale jest najlepszym hackerem, którego można użyć do AA [/ QUOTE Myślę, że multihack wciąż pozostaje niewykryty. Jeśli został wykryty, nie mógłbyś dołączyć do serwera. Zostajesz cichy zbanowany.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)