Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renegods asshole cheat (nieco niewykrywalny)
RENEGOD ASSHOLE CHEAT     INTRO:   Zrobiłem to oszustwo, ponieważ mam już dość używania innych ludzi shitty object.ddb. Zobacz problem z użyciem hakerów Kamikaze lub niektórych checów Cyberpunks, że możesz złapać naprawdę łatwe. Po pierwsze, Kamikaze jest po prostu głupi, broń robi wiele szkód, więc niewiarygodnie łatwo dać się złapać, kiedy wysadzisz w powietrze mamuśkę pistoletem. Cyberpunksowy modyfikator obrażeń osobistych jest również zły z tych samych powodów, ponieważ zbyt łatwo można go złapać (i szybki arty opóźniony!), Ale oszust cyberpunks miał fajną funkcję, fakt, że kliknięcie prawym przyciskiem powoduje obrażenia i kliknięcie lewym przyciskiem myszy zadaje normalne obrażenia, jest niesamowity. Wziąłem więc pomysł Cyberpunksa na kliknięcie prawym przyciskiem myszy i kliknięcie lewym przyciskiem myszy i dokonałem własnego włamania.     CECHY:     Piechota;   -Wszystkie bronie mają normalną ilość amunicji (przeczytaj dlaczego poniżej). -Wszystkie bronie po kliknięciu prawym przyciskiem myszy mają 9999 obrażeń / prędkość / wściekłość, z wyjątkiem karabinu snajperskiego / ramowego ze względu na zasięg. Używanie tego również pozwala zabijać karabiny AGT, (zbroja blamo). -Wszystkie bronie mają zwiększony zasięg po kliknięciu lewym przyciskiem, ale one nadal zadają normalne obrażenia. Niektóre bronie mają również zwiększoną prędkość. - Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy twoja broń wydaje inny dźwięk (zobacz poniżej). -Repair działa normalnie po lewym kliknięciu, ale mają zwiększoną prędkość / zasięg, gdy kliknie się prawym przyciskiem myszy, natychmiast goją się i mają inne kolorowa belka.     Pojazdy:   - Po kliknięciu lewym przyciskiem myszy wszystkie pojazdy wykonują normalne obrażenia, ale mają o wiele więcej prędkości / zasięgu, (nie za dużo). -Kiedy klikniesz prawym przyciskiem myszy wszystkie pojazdy zadają około ~ 1,5 razy więcej obrażeń i mają zakres / prędkość 9999/9999. Rzeczy, które warto wiedzieć; * Light / Med / Arty wykonują te same obrażenia po kliknięciu prawym przyciskiem myszy * Mamy zwiększyło zasięg / obrażenia, ale nie wiele. * Buggy / APC powodują więcej niż normalne obrażenia po kliknięciu lewym przyciskiem myszy i o wiele więcej, gdy klikniesz prawym przyciskiem myszy. * Flamer zadaje o wiele więcej obrażeń, gdy klikniesz prawym przyciskiem myszy.     INSTRUKCJE   Polecam używanie tego object.ddb z RGH. Pobierz tutaj http://www.unknowncheats.com/forum/s...ad.php?t=41351   Dlaczego popełniłem oszust z tymi funkcjami: - Ten cheat został zrobiony, więc robisz trochę więcej niż zwykłe obrażenia więc nie daj się złapać. - Nieograniczona amunicja oznacza, że gdy modowie proszą o zrzut ekranu, zostaniesz złapany, dlatego go wyjąłem. - Ognisty ogień na jakimkolwiek zbiorniku jest głupi, to cię opóźni cholera, pamiętajcie, Final Renegade i mamy ... - Zasięg każdej broni jest głupi, tylko dlatego, że tak powiedziałem. - Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy i broni piechoty usłyszysz inną hałas, dotyczy to również innych graczy, dzięki czemu można zauważyć inni ludzie, którzy prawdopodobnie używają prawych kliknięć -9999 prędkość na każdej broni jest głupia, bo zostaniesz złapany z łatwością...   wykonane przez r e n e g o d   pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=1992&act=down   hasło: "eaxposed.com-renegod" bez cytowań ..       P.S. KOCHAM KOLORY! @ $
Reply
Szkoda, że zostanie wykryty / zablokowany, zanim spróbujesz ...
Reply
tak miło, ale jak xienfar oczywiście już przetestowany: domyślam się, że to będzie nadal wykrywane przez biatch lub jakikolwiek inny anticheat serveride! więc myślę, że czas prostych obiektów-hacków dobiegł końca. 0x90
Reply
nie, nie tęskniłem za tym. zauważyłem to i zapisałem. Jestem obecnie w pracy i nie mogę zrobić wiele / żadnych moderacji. przynajmniej nie w dół i nie przesyłaj plików oszukiwać. Myślę, że mój szef nie chciałby tego, hehe. Zrobiłbym to dziś wieczorem, ale teraz to już nie jest konieczne. dzięki za wykonanie mojej pracy! pozdrowienia 0x90
Reply
Nie martw się, ale może usunięcie linku (s) do siebie jako odniesienia) byłoby dobre. Nie chcemy, aby nasi członkowie płakali "zainfekowani" i "wirus" po tym, jak moderator był aktywny w wątku. Zacytować: Oryginalnie wysłane przez 0x90 dzięki za wykonanie mojej pracy! Proszę bardzo..
Reply
o święte bzdury ... po prostu grałem jak wielki serwer (duke games) i tak, zostałem zbanowany. wtf to batch? grałem na małym serwerze, że nie mam zwariowanych regulatorów modów, i nigdy się nie złapię, zdałem test z latania kolorami, ale w grach książęcych regulator mnie zakazał .. jak to działa?
Reply
cóż, zgodnie z twoją reakcją, działa dobrze
Reply
well batch może stwierdzić, czy używasz uszkodzonych hacków itp., więc nie zaleca się ich już używać, ponieważ większość serwerów zaczęła z nich korzystać. Trzymaj się tylko RGH działa dobrze, ale nie używaj PT oszukiwania zostaniesz zbanowany od razu t10101
Reply
Zrobiłem to włamanie kilka miesięcy temu, powinienem wtedy wydać ... wtedy naprawdę ciężko pracował z RGH, do diabła dostałem się do TOP 10 rankingu maratonu DUKE GAMING w lutym, ale nie powiem wam tego
Reply
Pozwól, że zgadnę, że twoja nazwa użytkownika to Renegod0x lub coś podobnego, a ty zostałeś zbanowany na wielu serwerach?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)