Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego AAOM użyć?
Jakiego formatu AAOM używam w przypadku hackowania spamu 203? Dzięki.
Reply
NVM pierwsze pytanie. Ciągle mnie kopie za niedopasowanie pliku gry, co mam zrobić?
Reply
Czy używasz Hide? I czy to jest ustawione? I nie brzmi to złowrogo, ale następnym razem po prostu edytuj post zamiast podwójnego księgowania na nim.
Reply
Rgr, spróbuj sprawdzić, czy masz uhide'a, a jeśli nie spróbujesz, a nadal masz problem, nie graj na dzierżawionych serwerach, ponieważ kopią teraz uhide. Więc spróbuj jednego z nich, a jeśli nie działa, to działaj czystsze i spróbuj od nowa.
Reply
Oi, co to jest Uhide?
Reply
Uhide to program, który podszywa się pod pliki your.u, dzięki czemu możesz używać aaomu bez kopania, a jego ładne, ładne lil pomyśleć.
Reply
hmmm. Używam uhide ... private aaom ... hacked pb ... ucommand ... i kilka innych ... naraz. Gram wszędzie .. dzierżawione oficjalne i amerykańskie serwery wojskowe (nawet dzisiaj) nigdy nie kopnięte przez pb ani zakazane na żadnym z moich 10 kont. Jedynym sposobem, aby się mnie pozbyć, jest pb_power slot ... lub wydzierżawiony addminator serwera (jeśli są online). niektórzy próbują votekick, ale zmieniam nazwę i otrzymuję wszystkie wymagane głosy, ale wyskakuje im nazwa ** (niezależnie od tego, jak się nazywałem), a nie nazwa, i zmieniłem ją na ... tak, nie kopnę. jedynym problemem jest po 45 minutach. - 1 godzina nie mogę zmienić nazwy, dopóki nie ponownie uruchomię AA. Czy jestem jedyną osobą, która może grać w dzierżawiony w / WSZYSTKO / WSZYSTKO i nie zostać kopniętym?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)