Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hacking PRoject - Unreal ed dla map AA
Erm, ok, myślę, że powinniśmy przygotować i rozpowszechnić edytor map AA, erm, k. Tak więc prawdopodobnie potrzebowalibyśmy około 2-4 ppl lub mniej.   Wiele osób chce redaktora lewów, lub możemy po prostu tworzyć własne mapy i rozpowszechniać mapy, które są znane jako hakerzy, którzy tworzą mapy i hack, lol, mam experence z ut2003 mapami, więc mogłem zrobić kilka ciekawych map, jeśli można dostosować pliki, aby działało.   Jestem pewien, że używają wersji alfa 927 wersji
Reply
Cóż, nie mam ŻADNEJ wiedzy na temat mapowania UT2003, ale jestem gotów się uczyć. Zrobiłem kilka map dla Half-Life, które są całkiem dobre, z informacji, które słyszałem. Jeśli chcesz mnie podłączyć za pomocą samouczka do tworzenia map w Wielkiej Brytanii, jestem za tym wszystkim.
Reply
k. ermu potrzebujesz hm, ale szukaj w google dla nierealnej edycji wiki Najpierw jednak musimy go zmodyfikować, abyśmy mogli edytować mapy.
Reply
w rzeczywistości nie musisz tworzyć zupełnie nowego edytora lub zmieniać ustawień, potrzebujesz konwertera. jak dokładnie to zrobić jest całkowicie poza mną.
Reply
CO masz na myśli konwerter? Nie sądzę, że jeśli konwertujesz aa na ut2, to nie będzie działać, mapa po próbie załadowania do ued szuka pakietów w core.dll i innych rzeczy, dlaczego? ponieważ w grze występują inne efekty niż zwykły silnik dla ut2003, nie można nawet importować plików utx. Erm, może mają konwerter, ale myślę, że jest to mało prawdopodobne.
Reply
byłoby NAPRAWDĘ proste, gdybyśmy mogli konwertować plik mapy aa na t3d, i zaimportować go, a następnie edytować lub przekształcić z powrotem @! Ahh widzę, co ty ... ALE jak mogliśmy to zrobić? Erm, gdzie nie ten lejek ..
Reply
Jeśli ten projekt wyjdzie na światło dzienne, może mi się przydać. Pod warunkiem, że oczywiście chcesz zachować edytor (?) Jako prywatny. Od czasu oryginału gramofuję się z edytorem U / UT / UT2k3. :-)
Reply
więc jaki jest postęp w tym zakresie? Szukałem informacji w sieci na lewą stronę. Widziałem, jak to się stało, dlatego jest to możliwe. tylko żałuję, że nie miałem trochę więcej informacji.
Reply
Nie istnieje żaden znany edytor map, jeśli jest on prywatny i ten temat ma ponad 2 lata.
Reply
To jest jak wątek 2 ½ roku .......
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)