Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Stworzyłem kilka chamsów dla tej gry, nie wiem, czy ktoś ją odtworzy, a ja ją wypuszczę.       Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.       V1     UC Downloads - Multiplayer Game Hack Downloads - NS2 Chams       V2 Zmiany: Hydra dodano [Requested] Babbler Dodano [Requested] Dodano łuk [Requested]   UC Downloads - Multiplayer Game Hack Downloads - NS2 Chams     V3   Ocenzurowane
Reply
Gram, wygląda całkiem nieźle! P.S Który anty-cheat, jeśli w ogóle jest używany przez dobór naturalny?
Reply
agh, szukałem czegoś od dawna, chciałbym to mieć!
Reply
Wygląda wspaniale, że oglądałem jakieś rzeczy z NS2 odkąd wyszło. Aby odpowiedzieć na pytanie tutaj: NS2 prowadzi VAC od ostatniego czwartku.
Reply
Załadowałem to, mam nadzieję, że zostanie szybko zatwierdzone
Reply
Hmm, jestem zainteresowany tym ... umysłem, który dzieli się kodami źródłowymi? (jeśli nie chcesz, to jest w porządku)
Reply
hmm gdzie mam to położyć?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie bryan081787 hmm gdzie mam to położyć? Nigdzie tego nie umieszczasz ... Musisz wstrzyknąć bibliotekę DLL do procesu gry wtryskiwaczem podobnym do tego: UC Downloads - Multiplayer Game Hack Downloads - Winject 1.7b
Reply
Zawiesza grę dla mnie. Czy to działa dla 32 i 64 bitów? jakiekolwiek inne przemyślenia na temat tego, co mogę zrobić, aby to zadziałało?
Reply
Spróbuj wstrzyknąć tuż po uruchomieniu w menu głównym, aby działał zarówno w wersji 32/64-bitowej Jeśli to nadal nie działa, spróbuj użyć innego wtryskiwacza
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)