Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A Hole Nowy RODZAJ Hack
[NIE NALEŻY PRZECZYTAĆ WSZYSTKIEGO CZYLI CZYTAJCIE] Robię dziurę nowy rodzaj hack Nie wiem, jak im się udało ponieważ to niespodzianka ale zanim mogę uruchomić go na tym forum, potrzebuję kilku kodów lub źródeł:   potrzebuję kodów / źródeł   Wszystkie tryby ognia bez odrzutu   AT4 / RPG lepsza obsługa Better NV Compass Hack Szybki skok ze skłonności Pełny ekran Zoom Wysoka szybkostrzelność Zmiana trybu Instant Fire Natychmiastowe animacje broni Nie dostosuj celu Bez oddychania Brak mgły Brak dzwonka granatowego Brak efektów uderzenia Bez odrzutu Brak limitu obrotów Doskonała dokładność     Wiem, że większość z was zobaczy, że są to polecenia od aaom a jeśli jesteś sprytny, będziesz wiedział, że robię hak, to będzie NIEZIDRYCIE Będzie to nowa ładowarka z dziurką i nowy proces w dziale, tak aby nie można było tego wykryć.   Owym hackem będzie bardzo dobrze dopasowany aimbot (jeden z moich prywatnych) zmieszany z aaomem.   Ale mogę to zakończyć, ponieważ potrzebuję kodów / źródeł tych poleceń aaom. Więc jeśli znasz jakieś kody lub źródła, wyślij je na adres [email protected] lub umieść je tutaj w odpowiedzi.
Reply
Lubisz pisać czcionką o dużej czcionce / kolorze, prawda?
Reply
UBERMOUSE thx za ponowne otwarcie tego tematu Opowiem wam więcej o moim nowym hacku: nie jest skończony, ale plan polega na stworzeniu go do pliku .dll, który można wprowadzić do gry w ten sposób nie będziesz miał żadnych problemów z pb jedyny sposób, w jaki pb może to wykryć, robiąc zrzut ekranu pb
Reply
Masz już wcześniejszy post? 0.o -Mech-
Reply
musi wyjaśnić, że nie musi się powtarzać, gdy nikt nie lubi czytać małych czcionek woo moje liczby powtórzeń i postów są takie same
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie _NeMeSiS_ UBERMOUSE thx za ponowne otwarcie tego tematu Opowiem wam więcej o moim nowym hacku: nie jest skończony, ale plan polega na stworzeniu go do pliku .dll, który można wprowadzić do gry w ten sposób nie będziesz miał żadnych problemów z pb jedyny sposób, w jaki pb może to wykryć, robiąc zrzut ekranu pb No cześć! Rozumiem to ... masz na myśli ... hackowanie TrixnIce! -Mech-
Reply
Zacytować: Napisał Moss No cześć! Rozumiem to ... masz na myśli ... hackowanie TrixnIce! -Mech- nie to nie to samo musisz pobrać wtryskiwacz, aby ten plik .dll działał w aao ale dam mu w tym samym czasie zwolnić hack
Reply
Nie jestem pewien, czy rozumiem, czy mówisz, że wtryskiwacz robi wszystko automatycznie? Ponieważ nie myślę, że tam gdzie indziej umieścić .dll z wyjątkiem folderu system32. -Mech-
Reply
Wydaje mi się, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Źródła przesunięć AAOM? Daj mi spokój!
Reply
Widziałem użycie wtryskiwacza .. Po prostu nigdy nie myślałem o tym ... Wellinstead o tym, że będziesz pisać. Będę z Missouri. Wolę umowę SHOW ME, hahah ... nah. Poważnie myślę zamiast mówić o co zrobisz, zachowaj to dla siebie, aż będziesz gotowy do wydania. W ten sposób ten wątek nie zostanie podpalony takimi wpisami, jak: kiedy zostanie wydany? I jeszcze skończyłeś z tym hackerem? Myślę, że to powinno pozostać w zamknięciu. Brzmi dla mnie twoją potrzebną pomocą i mógłbyś użyć do tego wątku kodującego
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)