Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzebuję kogoś 1, aby uczynić mnie nową nazwą renegata
Czy ktoś może zrobić mi nową nazwę renegata i wysłać ją do mnie w wiadomości dzięki
Reply
możesz to zrobić z łatwością wystarczy przejść do strony wol w renegade, gdy prosi o szczegóły logowania wpisz dowolną nazwę użytkownika, czego chcesz, a następnie dowolne hasło chcesz. prosty
Reply
.... nie gram z dyskiem, więc nie mogę ..... i nie jestem głupi, mam już 7 nazw, ale wszystkie są zbanowane
Reply
jeśli nie jesteś głupi, to zorientowałbyś się, że możesz użyć bezpośredniego połączenia, aby użyć dowolnej nazwy
Reply
...... nigdy nie słyszałem o bezpośrednim połączeniu
Reply
Bezpośrednie połączenie to miejsce, w którym znasz adres IP i port serwera renegatów, z którym chcesz się połączyć sprawdź http://www.unknowncheats.me/forum/sh ...ad.php?t=46501 jeśli jego serwer wol używa albo sniffera pakietów, jak eter, albo wolhook, aby uzyskać serwer ip i port jeśli jest to serwer typu "gamespy", to użyj arcade gry i kliknij prawym przyciskiem myszy na serwerze, skopiuj adres ip i port lub użyj gslist
Reply
fajne, ale jestem zbanowany na prawie każdym serwerze i mam problemy z uzyskaniem niezarejestrowanej jakiejkolwiek pomocy?
Reply
1. Zmień swoje imię i nazwisko, to najczęstszy zakaz - możesz to łatwo zrobić za pomocą bezpośredniego połączenia 2. Zmień swoje IP (tylko jeśli jego dynamika, statyczne jest zbyt wielkim wysiłkiem, aby zmienić), kolejny bardzo powszechny zakaz 3. zmień swój numer seryjny (czasami zostaje zbanowany, zwłaszcza jeśli ban jest z serwera chronionego)
Reply
lol ik to conajmniej mój ip, ponieważ oni zawsze mówią, że moje IP jest na liście banów ...... mam router idk, jeśli jego dynamika lub wat
Reply
możesz sprawdzić, czy jest on dynamiczny, czy nie, wchodząc na stronę konfiguracji routera i rozłączając / ponownie podłączając połączenie, a następnie sprawdź, czy jest to ten sam adres IP jeśli jest taki sam, to statyczny jeśli różni się dynamiką
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)