Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje i naprawa "Nie można zresetować urządzenia D3D".
Witajcie wszyscy, jak wszyscy wiecie, większość gier opartych na d3d może być trudna do zhakowania czasem ze względu na konieczność "must-have-it" w trybie okienkowym. W przeciwnym razie otrzymamy typowy błąd:       Zacytować:       "Błąd: nie można zresetować urządzenia Direct 3D"         Ostatnio miałem ten sam problem. I zebrał następujące informacje:     Dlaczego ten błąd występuje? Ten błąd spowodowany jest utworzeniem urządzenia directx, zatrzymaniem go, a następnie ponownym uruchomieniem. Tak dzieje się, gdy próbujesz wstrzyknąć hack, który renderuje się w d3d w grze pełnoekranowej. Kiedy powrócisz z gry na pulpit lub na viceversa, urządzenie directx zostanie zresetowane, a jeśli nie będzie również resekcji urządzenia, szansa jest taka, że dostaniesz ten błąd, a zatem chrash.     I jak mogę to naprawić? Istnieje wiele sposobów, aby to naprawić, ale wszystkie opierają się na tej samej podstawowej rzeczy.   Pierwsza metoda polega na zresetowaniu wszystkich czcionek, ikonek (jeśli istnieją) i oczywiście urządzenia. Po utworzeniu urządzenia, początku sceny, końcowej wersji i wszystkich tych bzdur, zrobiłbyś coś takiego:     Kod:   D3DDev -> Release (); D3D -> Release ();   Zrób to samo dla czcionki i innych ikonek. Jeśli to nie zadziała, możesz spróbować również:     Kod:   D3DDev -> Resetuj (); D3D -> Resetuj ();   I możesz nazwać to po Finale "-> Present (NULL, NULL, NULL, NULL);" lub po prostu na końcu twojego WinMain / DllMain. W zależności od projektu istnieje wiele sposobów, w tym prób i błędów. Po prostu miałam ochotę się z nim podzielić.   Pozdrawia: 3
Reply
Co powiesz na zahaczenie o reset? Resetowanie po twoim obecnym wywołaniu każdej ramki prawdopodobnie w ogóle nie zadziała. Może nawet rozbić się.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie XTheBuckMasterX Co powiesz na zahaczenie o reset? Resetowanie po twoim obecnym wywołaniu każdej ramki prawdopodobnie w ogóle nie zadziała. Może nawet rozbić się. Naprawdę odradza się na twoim haku. Teraz, gdy o tym myślę, masz rację. Testowałem to tylko w rzeczywistej aplikacji d3d, a nie haczyku. Pozdrawia: 3
Reply
Nagle żałuję, że nie umiem kodować. ___________________________________ Więc czego używam do edycji wydania do zresetowania? również próbuję zmienić ten kod w .dll w prawo? - sry jako degenerat
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)