Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Zip zawiera kod źródłowy GPL wraz ze skompilowanym plikiem binarnym. Kod źródłowy jest hojnie komentowany. Kod wywołuje funkcję w grze, aby zabić gracza. Hack nie ma menu, więc używa mowy do odczytywania nazw killer / ofiary (zaleca się, abyś nieco zagłuszył dźwięk gry). Jeśli masz niewykryty hak bezpośredni, możesz łatwo narysować nazwiska na ekranie , po prostu przeglądaj indeksy i rysuj na ekranie. Możesz komentować linię #define SPEECH, jeśli nie lubisz mowy. Zauważ, że jeśli masz zdefiniowany SPEECH, będziesz musiał mieć zainstalowany SAPI (Microsoft Speech API). Nie wiem, czy poprawnie przesłałem plik zip na forum, ale myślę, że zobaczę trochę.   Shoutouts: Dark (fuck jek), Tyrant (fuck jek), jek (suka, która nigdy nie gra hon), snarfsnarf (pass da cheats men), pilfuh (pierwsza praca)     UC-Downloads - Gra wieloosobowa Hacking and Cheat Downloads - USF Kill Hack + Src   -Numpad4 zmniejsza wskaźnik użytkownika ofiary -Numpad6 zwiększa wskaźnik użytkownika ofiary -Numpad2 zmniejsza indeks użytkownika zabójcy -Numpad8 zwiększa indeks użytkownika zabójcy -F2 zmusza zabójcę do zabicia wybranej ofiary -Numpad1 zmusza wszystkich graczy do samobójstwa   Uwagi: - Jeśli gracz zostanie wybrany jako ofiara lub zabójca, który opuścił grę, F2 nie będzie miało żadnego efektu, dopóki zarówno ofiara, jak i zabójcy będą ważnymi graczami. Wszystkie błędy są rejestrowane w pliku Log.txt obok pliku soldierfront.exe. -Jeżeli nie ma pliku log.txt, prawdopodobnie nie wstrzyknąłeś go prawidłowo, zobaczysz komunikat "Pomyślnie utworzono zabijanie wątku hack" lub "Nie powiodło się utworzenie wątku" włamania "za każdym razem, gdy wstrzykiwałeś
Reply
przekazać kody mężczyzn + rep
Reply
Zenma, i Pieprzony cię kocham. Pracowałem nad Hacking Soldierfront na jakiś czas. Disavow pomogła mi Alonge the Way. Dziękuję, tak bardzo # 1 Fanboy xD
Reply
dzięki zenma
Reply
Cieszyłem się jak najwięcej. To zdecydowanie zadziałało. + rep. Użyj go, zanim wszyscy zaczną go używać: P
Reply
d3d9 grasz frontem żołnierza?
Reply
jak to działa?
Reply
czy ktokolwiek mógłby mi pomóc z hackerem, po prostu nie mogę go uruchomić; (
Reply
Zacytować: Originally Posted by rens czy ktokolwiek mógłby mi pomóc z hackerem, po prostu nie mogę go uruchomić; ( Pobierz jako Zenma powiedział: SAPI po zainstalowaniu go po prostu wstrzyknij plik .dll i ciesz się nim
Reply
jak wstrzykiwać? proszę o pomoc: s muszę pobrać: sapi 5,1 - sapi 5,2 - sapi 5,3 lub sapi 5,4?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)